М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. действующее значение и угловая частота переменного напряжения заданного уравнением: u= 80√2 sin*(314 ωt - 60° ).
2. u=125, r1=120, r2=30, r3=100. найти все токи сопротивления.
3. i = 5 + 3 sin ωt + 2 sin (3 ωt +30° ) + sin (5 ωt - 30° ). определить
мгновенное значение несинусоидального тока при t=0.
4. i = 5 + 3 sin ωt + 2 sin (3 ωt +30° ) + sin (5 ωt - 30° ). определить мгновенного значение тока при t=0.
5. в цепи с конденсатором ёмкостью 50 мкф при частоте напряжения 50 гц установился ток 1 а. при этом, чему равно напряжение на конденсаторе?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
alkhodzhaevaka
alkhodzhaevaka
30.09.2021

Різниця між літературною і народною казкою полягає в наступному:

Літературна казка – авторський твір на відміну від народної казки, яка виникла як малий епічний жанр в результаті колективної творчості етносу.

Літературна казка – жанр художньої літератури, в той час як народна казка – один із фольклорних жанрів, особливість якого – усний переказ.

Літературна казка може мати придуманий автором вільний сюжет. У народній казці сюжетна лінія строго підпорядкована певною схемою, якої повинен дотримуватися оповідач, щоб зберегти канву розповіді.

Система образів у літературній казці довільна, в народній – обумовлена??традиціями і уявленнями про добрих і злих силах.

Народна казка в художній формі відображає глибинний пласт колективної свідомості і відноситься до найдавнішого виду усної народної творчості. Літературна казка може продовжувати національні традиції, але є плодом авторської уяви і в жанровому плані близька до сучасних видів пригодницької та фантастичної літератури.

4,4(75 оценок)
Ответ:
Stevejobs1111
Stevejobs1111
30.09.2021
Степ — біом помірного поясу, для якого характерне майже повсюдне поширення трав'янистої, в основному злакової рослинності на чорноземних і каштанових ґрунтах
Лісосте́п — перехідна природна зона Північної півкулі між зонами мішаних лісів та степу, на якій чергуються ділянки лісу і степу.

У Євразії лісостепи протягуються суцільною смугою із заходу на схід від східних передгір'їв Карпат до Алтаю. У Росії кордон з лісовою зоною проходить через такі міста, як Курськ і Казань. Захід і на схід цієї смуги безперервне лісостепу порушено впливом гір.

Окремі ділянки лісостепів розташовуються в межах Середньодунайської рівнини, ряду міжгірських улоговин Південного Сибіру, ​​Північного Казахстану, в Монголії і на Далекому Сході, а також займають частину рівнини Сунляо на північному сході Китаю.
4,4(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ