Заполните время, которое вы обычно тратили на дурную привычку, другой активностью. Не допускайте образования пустоты в привычном графике. Скажем, вместо бессмысленного серфинга по Интернету, ходите погулять, почитайте книгу или займитесь творчеством. Вспомните, в какой момент началось ваше дурное пристрастие. Что заменяет вам привычка, от чего Найдите себе другой заменитель.
Анализируйте своё поведение: лучше всего завести дневник или следить по тайм-менеджеру в течение недели-двух. В каких ситуациях привычка проявляется ярче? Вы позволяете себе это только в одиночестве или не стесняетесь близких (коллег, друзей)? Привязана ли привычка к определённому времени суток? Те, кто пытается изменить поведение, не проанализировав его причины, чаще всего отказываются от попыток уже после первых трудностей.
Заповніть час, який ви зазвичай витрачали на погану звичку, іншою активністю. Не допускайте утворення порожнечі в звичному графіку. Скажімо, замість безглуздого серфінгу по Інтернету, ходіть погуляти, почитайте книгу або займіться творчістю. Згадайте, в який момент почалося ваше погане пристрасть. Що замінює вам звичка, від чого рятує? Знайдіть собі інший замінник.
Аналізуйте свою поведінку: найкраще завести щоденник або стежити за тайм-менеджером протягом тижня-двох. В яких ситуаціях звичка проявляється яскравіше? Ви дозволяєте собі це тільки на самоті або не соромитеся близьких (колег, друзів)? Чи прив'язана звичка до певного часу доби? Ті, хто намагається змінити поведінку, не проаналізувавши його причини, найчастіше відмовляються від спроб вже після перших труднощів.
Объяснение:
Награждайте себя за хорошие результаты. Это дополнительный стимул. Например: я не курю уже 30 дней, я заслужил поход в шикарный ресторан или покупку классной вещи, о которой давно мечтал.
Нагороджуйте себе за хороші результати. Це додатковий стимул. Наприклад: я не курю вже 30 днів, я заслужив похід в шикарний ресторан або купівлю класної речі, про яку давно мріяв.
Відповідь:
У будь-якому суспільстві праця більшості людей оцінюється низько, роблячи недоступними для них багато благ цивілізації або доступними не повною мірою. Однак, завжди існують верстви населення або класи, представники яких мають законну можливість необмеженого збагачення. Незалежно від джерела їхнього збагачення в конкретному суспільстві (торгівля, використання праці інших людей та інше.), права цих класів захищені законом набагато краще, ніж права більшості людей. Ці класи є правлячими, на них опирається державна влада, у них у руках зосереджені виробництво й розподіл благ. Для того, щоб задовольнити потреби всіх повною мірою, необхідно, щоб трудомісткість, а отже, собівартість усього комплексу благ відповідала середньорічній зарплаті людей.
Отже, розвиток науки, техніки та бездумне споживання благ цивілізації, призводять до колосальних наслідків.
Пояснення: