М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
JEJH
JEJH
07.01.2020 13:13 •  Другие предметы

Твір мініатюра на тему «дива,які ми можемо робити своїми руками »​

👇
Ответ:
dima140504
dima140504
07.01.2020
Чудеса своїми руками
Чудеса своїми руками

08 апреля 2014
Світ навколо нас постійно змінюється. Вік технологій, швидкостей диктує свої правила та ритм. Та істинні цінності, ніби проміння сонця, пробиваються через панцир холодного сьогодення. Адже саме добро, співчуття, милосердя, душевне тепло, до ншим — ось що по-справжньому перетворює все навколо. Поряд з нами безліч людей, таких неповторних і різних. Деякі з них стали заручниками складних життєвих обставин чи хвороб. І піклуючись про них, роблячи маленькі добрі справи, ми робимо світ кращим, світлішим. А кожна людина — це цілий світ, і потребує не тільки нашої участі на фізичному чи матеріальному рівні, а й душевної підтримки. Тому не слід забувати й про маленькі чудеса: добре слово, посмішку, підтримку, заохочення, радість від спілкування. Моя остання поїздка в школу інтернат відкрила по-новому важливість ласкавого слова для її вихованців. Звісно всім це потрібно, та зараз хочеться розповісти про чарівність маленьких душ, які мов квіти, поступово розкриваються від теплого ставлення. Починаєш усвідомлювати, що хвилюєшся не просто за всіх, а за кожного індивідуально.

Отже, черговий візит в дитячий будинок. Того дня волонтерів зібралося багато. Поїздка, як завжди, пройшла в приємному спілкуванні. Разом з іншою дівчинкою волонтером пішли на заняття до четвертокласників. Діток було шестеро. Завдання підготували незвичні, тож наші менші друзі активно приймали участь. Пропонувалися теми і діти мали їх розкрити, тобто назвати поняття, що входять та характеризують певне питання. За кожну правильну відповідь учні вибирали собі одну з невеликих різнокольорових геометричних фігур вирізаних з картону. Вже на цьому етапі діти радували нас, згадуючи маловживані терміни. Наші маленькі друзі шукали навколо підказки, називали різні варіанти, старалися думати, зв’язувати визначення. Вихованці захоплено розповідали, було видно, що їм цікаво відкривати щось нове. На жаль, не в усіх виходило швидко думати чи орієнтуватися, тому ми постійно їх підтримували, ставили навідні запитання. Знову переконувалися, наскільки важливо для діток, щоб в них вірили, по-справжньому вірили, що вони розумні й в них все вийде. Багато показують очі, і коли впевнено пояснюєш дитині, що вона здібна, талановита, бачиш, що погляд пом’якшується, смуток відступає. Всі вони хочуть бути потрібними, значимими. В наш час віра в свої сили вкрай необхідна, тому слід розвивати та закріплювати в них цю здатність. Просто треба бачити перед собою неповторну особистість і знаходити за що можна похвалити.

На другому етапі потрібно було із зібраних фігурок придумати картинку на тему «весна», а потім наклеїти композицію на білий аркуш паперу. Завдання далося не легко, адже потрібно було скласти з різних частинок щось цілісне, красиве. Та все ж наші непосиди зацікавилися і почали творити. Дехто просто зобразив дерево, хмарку, квітку, звісно, з позиції сполучення геомеричних фігур. А деякі діти пофантазували більше, наприклад, дівчинка склала автомобіль, а поряд гараж, а от в хлопчика, який до речі, брав чомусь лише кружечки, вийшли літаючі яблука, а інший здивував неймовірним птахом. Здається такі дрібниці, просто дитяча забава, не всі малюнки по темі, але ці завдання показують, що кожна дитина має тендітну душу, своє бачення, просто треба допомагати їй на шляху відкриття в собі доброго і красивого. І коли наші вихованці вкладали своє терпіння, увагу, думали як краще зробити, чули нашу підтримку та заохочення, вони розцвітали. Думаю, для них це було вкрай важливо. Можна було без слів бачити радість та задоволення по виразу їхніх очей. Можливо, через те, що учнів було не багато, ми мали змогу приділити більше уваги кожному, пояснити детальніше. Звісно так мало вдається із задуманого, але хочеться вірити, що наш добрий погляд та тепле слово відгукнеться в їхніх серцях, трохи зігріє, та й нові знання десь пригодяться.

Робити щось хороше для других людей — це правильно й дуже нам потрібно, так ми навчаємося розуміти інших, шукати шляхи вирішення певних задач і боремося зі своїм егоїзмом. На душі легшає від того, що ти можеш бути комусь корисним. Це усвідомлення, що ти знаряддя в Божих руках, через тебе він проявляє свою любов до людей. Це велика честь і хочеться побажати всім відкривати для себе багатогранність людських душ, наповняти їх теплом, ласкою, турботою. Віддаючи частинку себе ми знаходимо набагато більше.
Головне розпочати, не боятися, не сумніватися, а просто знати — навколо так багато людей, яким необхідна до підтримка та щира посмішка. Хочеться завершити словами з роману О. Гріна:

«Я зрозумів одну нехитру істину. Вона в тому, щоб робити так звані чудеса своїми руками»
4,4(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hatidzemustafaeva
hatidzemustafaeva
07.01.2020

Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України, а також беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

З'єднання, військові частини і підрозділи Збройних сил України відповідно до закону можуть залучатися до здійснення заходів правового режиму воєнного і надзвичайного стану, боротьби з тероризмом і піратством, посилення охорони державного кордону, суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні і континентального шельфу України та їх правового оформлення, протидії незаконним перевезенням зброї, наркотичних засобів та психотропних речовин, ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, надання військової до іншим державам, а також брати участь у міжнародному військовому співробітництві, міжнародних антитерористичних, антипіратських та інших міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки на підставі міжнародних договорів України та в порядку і на умовах, визначених законодавством України.

Лондонський Міжнародний інститут стратегічних досліджень у своєму виданні The Military Balance 2018 року зазначає, що Збройні сили України налічують 204000 військовослужбовців, з яких 145000 у Сухопутних військах, 6000 у ВМС, 45000 у Повітряних силах, 8000 у Десантно-штурмових військах, невідома кількість у Силах Спеціальних операцій. Сухопутні війська мають на озброєнні 832 танків, 1087 бойових машин піхоти і 548 розвідувальних бронемашин, 1737 одиниць артилерії, 90 тактичних ракетних комплексів, і 35 ударних гелікоптерів. Військово-морські сили мають на озброєнні 1 фрегат і 10 військових суден меншого класу. Українська авіація налічує 71 винищувачів, 14 бомбардувальників, 31 штурмовик, 30 транспортних літаків.

Объяснение:

Збройні сили України — військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Структурно поділене на 3 види та 2 окремі роди військ/сил.

4,6(68 оценок)
Ответ:
olya0091184
olya0091184
07.01.2020
11) «Зенит» (Казань), «Локомотив» (Новосибирск), «Белогорье» (Белгород), «Кузбасс» (Кемерово)
12) Андрей Кузнецов, Роман Яковлев, Станислав Динейкин, Руслан Олихвер, Сергей Тетюхин
13) «Спарта»
14) 2 Команды по 6 человек, и 6 запасных
15) Футбольный мяч: окружность от 43 до 70 см, баскетбольный мяч: окружность от 56 до 78см, волейбольный мяч: от 65 до 68см
16) на площадке 6, запасных 6
17)в каждой партии максимум 6 замен, одновременно можно заменить от одного и более игроков
20) Позиция 1 — справа сзади
Позиция 2 — справа впереди
Позиция 3 — посредине впереди
Позиция 4 — слева впереди
Позиция 5 — слева сзади
Позиция 6 — посредине сзади

Прости, что не все вопросы) я старалась
4,8(60 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ