М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
serikbyasy
serikbyasy
19.05.2022 14:27 •  Другие предметы

14. Что такое звезда?
а) планета;
б) солнце;
в) комета;
г) спутник.​

👇
Ответ:

Б) Солнцн

Объяснение:

Звезда - это небесное тело, которое видно глазом, как точки в небе! Эти точки и есть солнце!

4,6(70 оценок)
Ответ:
kanyakhin
kanyakhin
19.05.2022

В) комета

Объяснение:

4,4(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Pentianоs
Pentianоs
19.05.2022
28 июня 1762 году Екатерина оказалась на высоте. Она долго готовила этот день, подбирала людей для заговора и не ошиблась в своём выборе. Как только императрица дождалась нужных вестей, она примчалась из Петергофа в Санкт-Петербург, где гвардия отдала в её распоряжение город. Новая правительница действовала решительно, эффективно и безжалостно (её мужа убили явно не без её ведома, ведь виновных в смерти она не покарала).
Император наоборот проявил нерешительность и даже растерянность, которая его и погубила. Он мог въехать в столицу, как ему советовал Миних, мог отправиться к верным войскам. В Кронштадте он таковых не нашёл, но оставались и другие боевые части. Против значительных сил гвардия не выстояла бы просто потому, что насчитывала всего несколько полков. Да и фельдмаршал Буркхарт Христофор фон Миних был не последним полководцем. Бывший вельможа поддерживал императора, который вернул его из ссылки. Несмотря на более чем почтенный возраст фельдмаршал ещё мог показать себя. Но окружение после неудачи в Кронштадте не дождалось от Петра III никаких действий. Он несколько часов просто ждал неизвестно чего и дождался ареста.
4,5(12 оценок)
Ответ:
Vad1mi4
Vad1mi4
19.05.2022

Відповідь:

Найулюбленіший еллінський герой (нащадок богів і людей) Геракл був сином Зевса та земної жінки Алкмени. Йому присвячено безліч літературних творів, скульптур, картин, що належать уславленим митцям усього світу. І нині створюються мультиплікаційні фільми та комп'ютерні ігри про подвиги Геракла (Геркулеса, як його називали римляни).

Насправді його звали Алкідом («сильним»). Ім'я Геракл він отримав через ненависть до нього дружини Зевса — Гери. В дослівному перекладі слово «геракл» означає «уславлений Герою», або «завдяки Гері». Це протиріччя помічали вже давні греки. Але так воно й було — Гера, ненавидячи Геракла, ставила на його шляху всілякі перешкоди, чим сприяла тому, що герой, долаючи їх, щораз більше прославлявся.

Зевс із нетерпінням чекав на народження Геракла, який мав до олімпійцям перемогти у війні з гігантами. Він знав наперед, що його син стане неперевершеним еллінським героєм. Та не так гадала Гера. У день, коли повинен був народитися Геракл, Зевс перед богами-олімпійцями став похвалятися тим, що малюк з його нащадків, який у цей день з'явиться на світ, буде володарем Мікен. Однак хитра Гера вдала, що не вірить у похваляння чоловіка і при свідках попросила Зевса поклястися незламною клятвою богів, що саме так і буде. А Зевс, не помітивши підступу, таку клятву дав. Тоді Гера затримала пологи Алкмени і прискорила народження Еврисфея, сина цариці Мікен, який дійсно доводився Зевсові нащадком — правда, правнуком, а не сином, як Геракл. Аж тоді Зевс збагнув, як його ошукано, та було вже пізно — клятву не можна було порушувати. Так володарем Мікен став хирлявий і боягузливий Еврисфей, а Геракл ще й повинен був йому служити. Та Гері й цього було мало — вона задумала вбити хлопчика ще маленьким, пославши до нього в колиску двох величезних отруйних змій. Проте немовля мало таку надзвичайну силу, що своїми маленькими рученятами вмить задушило гадів. Так Геракл ще дитиною став змієборцем.

Із Гераклом пов'язаний цікавий еллінський міф про виникнення сузір'я, яке ми називаємо Чумацьким (або Молочним) Шляхом. Зевс, ще до народження Геракла, мріяв зробити сина безсмертним. Однак для цього той мав не лише бути сином бога, а й хоча б раз напитися молока богині. Тому хтось з олімпійців хитро підсунув немовля в ліжко до Гери вночі, коли та спала, щоб воно, не розбудивши богиню, напилося її молока. Але малий пустун почав смоктати з такою силою, що Гера спросоння різко відштовхнула його від себе, а її молоко забризкало небосхил. Так і виникла наша Галактика — Молочний Шлях, яку росіяни називають «Млечным Путем», а англійці — «Milky way». Та й саме слово «галактика» походить від грецького «gаlакtікоs» — «молочний».

Виховував Геракла мудрий кентавр (міфічна істота, нижня частина тіла в якої кінська, а верхня - людська) Хірон. Він та інші вчителі навчали хлопця володіти луком і лірою, прийомами кулачного бою й красномовства. Дуже скоро хлопець перевершив усіх своїх учителів, але дуже поважав їх і був вдячним за науку.

Пояснення:

4,5(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ