Міф 1: в Африці немає технічного прогресу
Зі шкільних часів ми пам'ятаємо, що Африка складається з країн, що розвиваються. Але це не означає, що Чорний континент живе у середньовіччі — у 90 % африканців є мобільні телефони, є програмісти, що створюють власні програми та гаджети. Наприклад, місцеві розробники створили сервіс для фермерів з рекомендаціями по скотарству і інформуванням про стихійні лиха. Крім того, в Африці розвинене виробництво, в деяких країнах випускають і велику техніку, таку як автомобілі.
Міф 2: Африка — спекотна пустеля
Ми говоримо «Африка» — думаємо про Цукор. Насправді на континенті крім пустелі є величезна, найбільша область тропічних лісів, гора Кіліманджаро та інші снігові вершини і саванна. У межах однієї Африки представлені всі кліматичні зони, а середньорічна температура навіть в екваторіальній частині континенту не перевищує 27 °C.
Міф 3: в Африці живуть тільки чорношкірі
Ми звикли думати, що Африку населяють виключно чорношкірі люди. Насправді на континенті мешкає більше мільярда людей і різноманітність кольорів шкіри тут може вразити — від синьо-чорного до дуже блідого. Така палітра утворилася різноманітності відтінків шкіри споконвічного населення і великої кількості переселенців з Європи та Азії, які залишилися в Африці з часів колоній або втекли в африканські країни від політичних гонінь.
Найпоширеніший теогоніческій міф стверджує, що бог є символом неба і там же знаходиться. Наприклад, у народу ашанти, що проживає на території Кот-д, д`Івуара, є переказ, яке свідчить, що верховний бог (Оньянкопонга) колись проживав разом з людьми.
Одна літня жінка дуже любила готувати страви з товченого ямса. І під час приготування постійно била верховне божество своєї кухонним начинням. Оньянкопонга не виніс такого ставлення і, розгнівавшись, покинув землю, відправившись на небо.
Тим самим позбавивши людей свого покровительства. Щоб виправити помилку ця жінка наказала своїм дітям зробити з ступок сходи в небо, щоб повернути божество і його милість. Будівництво зазнало невдачі і ступки, розсипавшись, вбили багато людей.
Объяснение:
думаю
Видимая часть солнечного спектра (длина волн 400–750 нм) поглощается фотосинтезирующими растениями и цианобактериями, а также является условием для ориентировки многих животных в окружающей среде – в поисках пищи, партнёров и благоприятных мест обитания. В пределах этой части солнечного спектра выделяют область фотосинтетически активной радиации – ФАР (длина волн 380–710 нм), поглощаемой хлорофиллом и другими пигментами и поэтому обладающей фотосинтетической активностью. По этой причине видимая часть солнечного спектра особенно важна для фототрофных организмов – основных производителей первичного органического вещества на планете. Видимый свет необходим для образования хлорофилла и формирования структуры гран хлоропластов; он регулирует работу устьичного аппарата в листьях и стеблях, влияет на газообмен и транспирацию (испарение воды), активизирует ряд ферментов, стимулирует в растительном организме биосинтез белков и нуклеиновых кислот.
Инфракрасные, или тепловые, лучи (длина волн более 750 нм) – основной источник тепловой энергии. Они вызывают нагревание тел организмов, повышают в них уровень теплообмена и увеличивают испарение через покровы тела воды и пота. Инфракрасные лучи необходимы также и растениям: они создают благоприятные условия для поглощения углекислого газа через устьица.