Объяснение:
Без сумнівів, м’ясо можна назвати справжнім джерелом білка. Для організму це органічна речовина надзвичайно важливо, і найлегший б його отримати – вживати м’ясні продукти. Однак варто зазначити, що кожен окремо взятий організм має різну потребу в білку. І всупереч широко поширеним помилкам щодо білка і м’яса, ви повинні розуміти, що існують продукти, які містять таку ж кількість даної речовини. Наприклад, киноа. Цікаво, що деякі його сорти містять більше 20% білка. І питання навіть не в тому, чи будете ви їсти його кожен день, чи ні. Адже спочатку ви відповісте собі на питання про те, що це за продукт, далі дізнаєтеся, що киноа виростає в основному на схилах Анд в Південній Америці. Тому замінити м’ясо цим продуктом буде складно, в разі, якщо ви не місцевий житель.
Менше поживних речовин
Крім білка, в м’ясі міститься також велика кількість інших поживних речовин, і якщо ви перестаєте його їсти, то заповнити їх запас найчастіше буває дуже важко. Одними з таких речовин є залізо і вітаміни групи В. Але є хороша новина – існують спеціальні вітамінні комплекси і штучні добавки. Фахівці радять вживати їх при анти-м’ясному харчуванні.
багата україна талантами, щедра на красу.у кожному регіоні — свої звичаї, обряди, пісні, ремесла. все це споконвіку створював народ — дарував незрівняну радість людям різних часів і поколінь.полтавщина, наприклад, славилася барвистими килимами та майстерними вишивками.косівщина — веселою керамікою та пухнастими ліжниками.майстри села петриківка дніпропетровської області славляться яскравим несподіваним розписом. петриківський розпис прославив ремесла україни. петриківський промисел — це історично складений, збережений і донині унікальний осередок народної творчості. у старовину місцеві майстри займалися не тільки декоративно-орнаментальним розписом. вони писали і сюжети картин, а ще вишивали, вирізували узори з паперу — робили витинанки.для виготовлення фарб майстри використовували натуральні барвники: соки трав, квітів, ягід, сажу, різнокольорові глини. змішувались барвники на жовтку яйця. ця техніка і досі є улюбленою в петриківці, тільки пігментами (барвниками)тепер тали акварель і гуаш.петриківка гарна своєю ошатно-святковою звучністю, яскравістю, чистотою барв, ритмічною побудовою орнаментів. улюблений колір — червоний. частіше заве його сполучають із зеленим — таке поєднання створює радісний настрій.отже, барвисті українські килими, кераміка, петриківські розписи є традиційними ремеслами україни.