Правила безопасного запуска петард и фейерверков
внимательно изучите инструкцию!
перед поджиганием фитиля нужно четко определиться, где верх изделия, откуда будут вылетать горящие частицы. Нельзя направлять ракеты и фейерверки в сторону людей и животных.
необходимо грамотно выбрать место для запуска: нужна ровная открытая местность без деревьев и линий электропередач и не ближе, чем на 50 метров от домов. Ракеты нередко залетают прямо на балконы и в окна, пробивая стекла и провоцируя тем самым пожар.
категорически запрещено кидать горящие петарды в людей и животных!
детям запрещено запускать петарды!
нельзя задерживать горящую петарду в руках,
нельзя ставить, или складывать горящую петарду в замкнутую емкость (ведро, бутылку),
нельзя приближаться к горящей петарде ближе, чем на 5-10м!
хранить и переносить петарды можно только в упаковке!
нельзя носить петарду в кармане!
запрещено разбирать петарду!
нельзя кидать петарды в костер,
нельзя наклоняться над пиротехникой.
если пиротехника не сработала — не пытайтесь ее повторно поджечь, или проверить причину неисправности
Навіщо читати сучасну літературу?
Розповідаємо, чому не варто зупинятися тільки на класиці
Чи часто ви чуєте, що класичні романи - це майже 100% гарантія якості, а нові книги - як мінне поле, де ніколи не знаєш, на що натрапиш? Є й інше поширене твердження: все написано до нас, Толстого з Достоєвським нікому не переплюнути, а значить нові романи і читати не варто. Як би не так! Дуже навіть варто. Наводимо п'ять доказів наших слів.
Сучасна література допомагає зрозуміти проблеми суспільства
Хороші письменники вловлюють суспільні настрої. Чи не підлаштовуються під «запити споживача», а гостріше відчувають те, чим живуть і про що турбуються їхні сучасники. І кому, як не їм, промовляти травми покоління і виводити на поверхню приховані страхи. Так, близькі за часом події - поява гучного флешмоба # янебоюсьсказать і вихід роману «Маленьке життя» - можна, звичайно, назвати збігом, а можна побачити в цьому прорвався нарив, який тепер легше буде вилікувати.
«Нова проза відображає події і тренди в соціумі. Кожен з нас якимось чином ці їх переосмислює, виробляє власне ставлення до них. Невже не цікаво порівняти свої думки з думками автора? Книги сучасних письменників дозволяють залишатися в актуальному інформаційному полі. Будь-якому думаючої людини це безумовно важливо ».
Редактор відділу інтелектуальної прози Юлія Раутборт
Не випадкова тут і популярність історичних романів, написаних сучасними авторами. Літератори нерідко повертаються до подій минулого, щоб осмислити сьогодення. І на перший погляд здається, що Гонкурівської лауреат Ерік Вюйар в своїй «Порядку денному» в черговий раз розповів про гітлерівську Німеччину та її сусідів, а насправді - продемонстрував, як культура споживання зробила непереможними великі компанії і як лідер, чий авторитет підтримували ЗМІ , мало не знищив добру половину світу.
«Не секрет, що відразу після події книги пишуться погано, і зараз ми переживаємо наслідки Другої світової війни в літератур гаємо великий сплеск історичного роману. Це спроба проговорити травми: не тільки військові, але і наслідки сталінських чисток, наприклад ».
Літературний оглядач Наталя Ломикіна
решение к заданию по математике
