М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elv2202
elv2202
28.12.2020 08:25 •  Другие предметы

Готы, вандалы, сирийцы, галлы 1) представители этих народностей служили в римском вой­ске при последних императорах

👇
Ответ:
В) За правду, браття, єднаймося щиро.
4,7(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hhhhh555550
hhhhh555550
28.12.2020

Мне (_ _ _) слышался (=) вечерний (~) гул (однород. _ _ _) домой бегущих [причастный оборот] табунов (_ _ _) и дальний (~) лай  (однород. _ _ _) знакомых (~) псов (_ _ _).

Повествовательное, невосклицательное, простое, осложнено однородными дополнениями, односоставное, распространенное, не полное.

Схема [ = О и О ].

О - однородные дополнения

Опять (_._._) знакомо (_._._) запахло (=) пресной (~) теплой (~) водой (однород. _ _ _), илом (однород. _ _ _), полевой (~) вечерней (~) свежестью (однород. _ _ _).

Повествовательное, невосклицательное, простое, осложнено однородными дополнениями, односоставное, распространенное, не полное.

Схема [ = О, О, О ].

О - однородные дополнения

Главные члены предложения: сказуемое (=).

Второстепенные члены предложения: определение (~), дополнение (_ _ _), обстоятельство (_._._).

4,7(5 оценок)
Ответ:
dianadiadyshyn
dianadiadyshyn
28.12.2020

Навіщо читати сучасну літературу?

Розповідаємо, чому не варто зупинятися тільки на класиці

Чи часто ви чуєте, що класичні романи - це майже 100% гарантія якості, а нові книги - як мінне поле, де ніколи не знаєш, на що натрапиш? Є й інше поширене твердження: все написано до нас, Толстого з Достоєвським нікому не переплюнути, а значить нові романи і читати не варто. Як би не так! Дуже навіть варто. Наводимо п'ять доказів наших слів.

Сучасна література допомагає зрозуміти проблеми суспільства

Хороші письменники вловлюють суспільні настрої. Чи не підлаштовуються під «запити споживача», а гостріше відчувають те, чим живуть і про що турбуються їхні сучасники. І кому, як не їм, промовляти травми покоління і виводити на поверхню приховані страхи. Так, близькі за часом події - поява гучного флешмоба # янебоюсьсказать і вихід роману «Маленьке життя» - можна, звичайно, назвати збігом, а можна побачити в цьому прорвався нарив, який тепер легше буде вилікувати.

«Нова проза відображає події і тренди в соціумі. Кожен з нас якимось чином ці їх переосмислює, виробляє власне ставлення до них. Невже не цікаво порівняти свої думки з думками автора? Книги сучасних письменників дозволяють залишатися в актуальному інформаційному полі. Будь-якому думаючої людини це безумовно важливо ».

Редактор відділу інтелектуальної прози Юлія Раутборт

Не випадкова тут і популярність історичних романів, написаних сучасними авторами. Літератори нерідко повертаються до подій минулого, щоб осмислити сьогодення. І на перший погляд здається, що Гонкурівської лауреат Ерік Вюйар в своїй «Порядку денному» в черговий раз розповів про гітлерівську Німеччину та її сусідів, а насправді - продемонстрував, як культура споживання зробила непереможними великі компанії і як лідер, чий авторитет підтримували ЗМІ , мало не знищив добру половину світу.

«Не секрет, що відразу після події книги пишуться погано, і зараз ми переживаємо наслідки Другої світової війни в літератур гаємо великий сплеск історичного роману. Це спроба проговорити травми: не тільки військові, але і наслідки сталінських чисток, наприклад ».

Літературний оглядач Наталя Ломикіна

4,8(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ