3. Назвіть спільну властивість, притаманну організмам.
A. Лось харчується рослинами (гілками, корою, листям дерев і кущів, зеленою травою, грибами); вовк полює на тварин (зайців, козуль, лосів, кабанів); дикий кабан живиться рослиною (плодами, бульбами, кореневищами рослин) і тваринною їжею (червяками, комахами, слимаками, мишами); дятел – жуками короїдами; сосна сама виробляє собі поживні речовини в листках на світлі з води та вуглекислого газу.
B. З яєць лелеки з’являються лелечата, з ікринок окуня – окунці. Тобто, потомство повторює будову, поведінку б життя батьків.
C. Маки, кульбаба та багато інших квітів розкриваються вдень, коли температура повітря підвищується, і закривається під вечір, коли стає прохолодніше.
D. Ви напевно гали на ставку, як піднімаючись до поверхні, клекотять бульбашки - це пливе карась.
E. Насіння пшениці, посаджене навесні у ґрунт, дає початок маленькому паростку. Поступово на ньому з’являються листочки, потовщується стебельце, і за кілька місяців паросток стає дорослою рослиною з колосом. Під час росту паростка виникають нові утворення: листочки і колос – у пшениці.
Возможно «идеальное государство» - это государство, в котором все равны, нет бедности, нет преступников, законы исполняются, налоги расходуются должным образом. «Идеальное государство» - это цель, к которой следует стремиться. Другими словами – это справедливое государство. Однако, для того, чтобы построить такое государство людям также придётся победить свои пороки и слабости. Однако, идеальных людей не бывает.