М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
betmen654
betmen654
06.07.2022 08:46 •  Другие предметы

Рассмотрите внимательно рисунок 112. Чистым сухим песком заполняют стеклянную воронку, в которую вставлен металлический стержень,

👇
Ответ:
bassanova46
bassanova46
06.07.2022
Реферат на тему: 
Леся Українка 
     
Доля дуже рано навчила Лесю Українку мужності. Вона змушена була змагатися з тяжкою хворобою, що вразила її ще в дитинстві, зробила недосяжною її блискучу музичну кар'єру і мучила поетесу всі подальші роки. Проте оця ще дитяча зневага до фізичного і душевного болю супроводжувала Лесю Українку все її життя. 
     У несприятливій для повнокровного розвитку України суспільній атмосфері межі ХІХ-ХХ століть родина Косачів вирізнялася своїми демократичними поглядами, плеканням національних традицій, всебічною освіченістю. Виховуючись у такому середовищі, Леся не могла не зазнати його впливу на формування власних поглядів, уподобань, життєвих настанов. Її громадянська свідомість, національна гідність, демократичні позиції були закладені саме в родинному колі. А ще, напевно, вродженою особливістю натури пояснюється отой постійний дух непокори, волелюбства, ота зневага до труднощів і втоми, оте гордовите бажання ніколи не бути слабкою, розбитою, зневіреною: 

Хто вам сказав, що я слабка, 
Що я корюся долі? 
Хіба тремтить моя рука? 
Чи пісня й думка кволі? 
(«Хто вам сказав, що я слабка...») 

     Духовна міць фізично недужого тіла, властива Лесі Українці, наснажувала і її творчість. Потрібна була неабияка мужність, щоб, всупереч тиску влади, писати про кривди рідного краю. «І все-таки до тебе думка лине, мій занапащений, нещасний краю...» Патріотичний мотив— один з найчастіших у поезії Лесі Українки. Її любов до України не можна навіть і порівнювати з тими зітханнями, які були такими популярними серед частини української інтелігенції. 
     За глибоким переконанням поетеси, лити сльози над українським безталанням — це ще не велика послуга для краю. «Що сльози там, де навіть крові мало!..» У Лесиному розпорядженні було не так багато засобів для боротьби. Але в неї було пристрасне слово, у неї був величезний митецький хист. Її полум'яні віршовані рядки мимоволі западали в серця і будили: 

Вставай, хто живий, Не бійся досвітньої мли, — 
В кого думка повстала! Досвітній огонь запали, 
Година для праці настала. коли ще зоря не заграла. 
(«Досвітні огні») 

   Недаремно поетесу стали величати Дочкою Прометея. Нести людям вогонь просвіти, вогонь своєї любові, жар свого невтомного слова було справою всього її життя. Звичайно, якщо ніхто не бачив поетесу розбитою і знесиленою, то це не означає, що вона була крицевою. Не забуваймо, що Леся Українка — жінка з вразливою тонкою душею. Були і в її долі прикрі падіння і болісні втрати. 
   Такою втратою стала для неї смерть коханого — Сергія Мержинського. Але навіть у хвилини найтяжчої душевної муки вона незбагненна у своїй внутрішній силі і величі. У ніч смерті коханої людини розпач поетеси, її нестерпні страждання, напівбожевільний стан несподівано спричиняються до творчого вибуху. Ця дивовижна жінка за один подих пише глибоку драматичну поему «Одержима». Пізніше вона згадуватиме, що якби в ту страшну ніч не вилила свій біль у слові, то, мабуть, могла би збожеволіти. 
   Здавалося, Леся була розбита і спустошена цією втратою. Але гідна подиву залізна воля згодом знову дала їй сил, щоб підняти себе з руїни, звільнитися від депресії. Бо життєве кредо Лесі Українки — сміливо творити свій шлях серед будь-яких незгод, змагатися з долею, не впадати у відчай під її ударами: 

Так! Я буду крізь сльози сміятись, 
Серед лиха співати пісні. 
Без надії таки сподіватись. 
Буду жити — геть думи сумні! 
(«Contra spem spera») 

    Є серед творів Лесі Українки невеличкий етюд про метелика, де розповідається, як маленьке створіння, що народилося у темнім льоху, вперше у своєму житті побачивши світло, вперто прагнуло наблизитися до нього і загинуло, влетівши у пломінь. Коли хтось із товариства, котре сиділо за столом гало змагання метелика зі світлом, зауважив: "Дурному дурна і смерть", — почувся голос: "А хіба розумніша була б його смерть, якби він навіки загинув у темнім льосі? Те світло спалило його, але він рвався на простір. Він шукав світла!" 
4,5(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Flowers09
Flowers09
06.07.2022
Москва является одним из самых красивых городов мира. Кремль и Красная площадь — это сердце Москвы. Они являются самыми известными историческими местами Москвы.В Москве много красивых мест, старых соборов, церквей и памятников. Сейчас Москва перестраивается, становится все более красивой.В Москве более 80 музеев Самые большие музеи — Музей Пушкина и Государственная Третьяковская галерея. Другие уникальные музеи — Музей Андрея Рублева, Музей раннего русского искусства и т. д.Москва известна своими театрами. Самый известный из них — Большой театр. Театры драмы также очень популярны.Москва — город студентов. Здесь более 80 институтов, включая несколько университетов, наиболее известный из них — МГУ, Московский государственный университет. это на русском, на английском вот: Moscow is one of the most beautiful cities in the world. The heart of Moscow is the Kremlin and Red Square. They have more historical association than any other place in Moscow.There are a lot of beautiful places, old cathedrals, churches and monuments in Moscow. Now Moscow is being reconstructed, becoming more and more beautiful.There are more than 80 museums in Moscow. The largest museums are the Pushkin Museum of Fine Arts and the State Tretyakov Gallery. Other unique museums are the Andrey Rublev Museum of early Russian Art and many others.Moscow is famous for its theatres. The best known of them is the Great Opera Theatre. Drama theatres are very popular too.Moscow is a city of students. There are over 80 higher educational institutions, including several universities; the most famous of them is MGU, Moscow State University.
4,6(13 оценок)
Ответ:
решение
Если они движутся в одну сторону, машина со скоростью 90 км\час впереди
1) 90-75=15 км\час - разница скоростей (на такое расстояние за один чс первая машина отдаляется от второй)
2) 1.2*15=18 км - на столько увеличится расстояние между машинами
3) 100+18=118 км- расстояние между машинами через 1.2 часа
оттет: 118 км
второй возможнsq cлучай
если они едут в одну сторону и машина со скоростью 75 км\час впереди
1) 90-75=15 км\час - разница скоростей (на такое расстояние за один чс первая машина сокращает от второй)
2) 1.2*15=18 км - на столько сократится расстояние между машинами
3) 100-18=82 км- расстояние между машинами через 1.2 часа
отвте: 82 км
третий случай
если они едут друг другу навстречу
1) 75+90=165 км- час -сумма скоростей  - на столько км\час сокращается расстояние между машинами
2) 165*1.2=198 км - проедут машины за 1.2 часа  сумарно вместе
3) 198 -100=98 км - расстяоние между машинами через 1.2 часа
ответ: 98 км

если они идут друг от друга
100+1,2(75+90) = 298 км

итак либо 82, либо 98 ,  118 км или 298 км
4,7(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ