Почнемо з самого Якщо доктор сказав в морг ... Людина зобов'язана повірити ?? і повзти в морг ... або все-таки може повірити в диво і почитавши ненаукову Луїзу Хей, Ситіна, Свіяша - витягнути себе з хвороби? ??
А тепер візьмемо бика за роги Що таке наука ??? Це якесь кількість постулатів, які на даний момент часу вважаються вірними Чому на даний етап ?? А тому, що прийде дядечко розумний і влаштує яку-небудь не ефклідову геометрію або теорію относітельності..Ну ось трапляється ..
Раніше наприклад вірили, що небо ТВЕРДЬ А потім стали розумнішими і вирішили, що там повітря тільки, тому Французька Академія Наук (НЕ хухри-мухри - наука, однак) на повідомлення про метеоритах винесла вердикт ..-- ЦЬОГО НЕ МОЖЕБУТИ. ТОМУ ЩО НЕ МОЖЕ БУТИ НІКОЛИ ... Глобально мислили вчені ... ті самі спокійні і діловиті ...
Йдемо далі - вчені відкривають закони ... що за звір ці закони, вони за покликом вчених з'являються, як джин із пляшки Нічого подібного, все існувало само по собі спочатку, а ось коли змогли додуматися, то зрозуміли --- Ага !!! це закон природи, фізики, хімії А радіо хвилі і віруси і гормони існували до того, як на них подивилися спокійні і діловиті, вивчили, описали і передали в народне господарство ... .Т.е. наука тільки тоді починається - коли мізків вистачило побачити, помацати і т.д.А вистачило в свою чергу тоді, коли змогли прилади такі змайструвати і т.д. і т.п ... Як бачите з наукою не все так як хотілося доктору .. Ні в ній надійності, і однозначності вековой..тіпа-- раз сказала, так істина в останній інстанції ... І помиляється і не знає того , до чого ще не додумалася і взагалі ... доктор ... дехто вірить в забобони, деякі в науку як в забобони ... де різниця ???
Є ще така річ цікава чомусь здається що зараз це і є вершина науки ... а якщо уявити що життя не закінчується сьогодні і завтра все дурниці сьогоднішні виявляться --умностямі ... Ну як яблучко на тарілочці, що не встигаємо канали перемикати, і килими літаки за розкладом ...
З приводу здорового глузду разом гірше ... по здоровому глузду Джордано Бруно і спалили, бачено чи - Земля кругла, так ми б з неї падали
А ось на прохання доктора --- хоч один приклад про пам'ять води --- відповідаємо - їх є у нас один так один
На березі великого озера, велике місто (на жаль не пам'ятаю точно, але здається це або Детройт або Чикаго). Так ось жінки цього міста приймають протизаплідні таблетки ... ІІІ пісяють ... Все це потрапляє в каналізацію, а треба сказати це не російська каналізація, там проводять очистку перш ніж злити в озеро ... Коротше рибки в озері стали стає під дією гормонів - гермафродитами ... якось так Подивіться на карті скільки води і скільки гормонів після жінок і очищення ... Там точно одна молекула інший розповідала
Подробнее - на -
Объяснение:
Правительство Российской Федерации осуществляет свою деятельность на основе Конституции Российской Федерации, федеральных конституционных законов, федеральных законов и нормативных указов Президента Российской Федерации (глава 3 Закона «О Правительстве Российской Федерации»).
На основании статьи 114 Конституции Российской Федерации Правительство осуществляет следующие полномочия:
разрабатывает и представляет Государственной Думе федеральный бюджет и обеспечивает его исполнение; представляет Государственной Думе отчёт об исполнении федерального бюджета; представляет Государственной Думе ежегодные отчеты о результатах своей деятельности, в том числе по вопросам, поставленным Государственной Думой обеспечивает проведение в государстве единой финансовой, кредитной и денежной политики; обеспечивает проведение единой государственной политики в области культуры, науки, образования, здравоохранения, социального обеспечения, экологии; осуществляет управление федеральной собственностью; осуществляет меры по обеспечению обороны страны, государственной безопасности, реализации внешней политики государства; осуществляет меры по обеспечению законности, прав и свобод граждан, охране собственности и общественного порядка, борьбе с преступностью; осуществляет иные полномочия, возложенные на него Конституцией Российской Федерации, федеральными законами, указами Президента Российской Федерации. осуществляет меры по обеспечению деятельности органов судебной власти.Термин «местное самоуправление» (далее МСУ) в силу своей сложной многоаспектной природы обусловил противоречивость взглядов на свою сущность и породил множество теорий, объясняющих свое содержание и происхождение. В связи с этим обстоятельством, представления о нем постоянно варьировались в зависимости от различных исторических периодов, национальных традиций, государственных приоритетов.
Суть проблематики сводится к тому, что без четкого понимания сущности данного института (а значит и его роли) станет невозможным и его внедрение в политическую систему государства.
собственно все что знаю*)