Библия - это не только основа нашего общественного устройства, но и хлеб насущный для многих людей.
Несмотря на то, что Библия состоит из 66 книг, она представляет собой одну книгу и называет себя словом Божьим. В ней можно найти ответы на основные вопросы жизни, в том числе узнать о существовании и сущности Бога, природе, смысле жизни человека и ходе истории; ответить на вопросы научного плана о происхождении Вселенной. Библия также объясняет такие понятия, как добро и зло, и является прекрасным пособием в решении практических вопросов.
На протяжении веков она оказывала такое влияние на судьбы людей, что её с уверенностью можно назвать самой значительной книгой в мире.
Объяснение:
Трагедія короля Ліра полягає у тому, що він надто пізно осягнув, хто насправді його оточує та хто заслуговує більшого. Він намагався бути хорошим батьком, віддати якомога більше любові дітям, тому того ж потребував і до себе. Проте він не угледів у своїх двох дочках підлості, тому у результаті лишився один, адже від нього відреклися. Помилка короля полягає у тому, що він віддав королівство тим, хто до нього підлещувався. Лестощі - де завжди ознака нещирості. Він подібних людей неможливо очікувати відданості. На жаль, король не помітив, що найбільш щирою є його скромна третя дочка.
Объяснение:
• Прочитай, яку пораду дав дідусь хлопчикові. Як ти думаєш, чому він так сказав? «Правду дідусь казав: ходити над річкою треба тихо», щоб не сполохати її мешканців.
Де розпочалася для Сергійка наступна казка? Коли хлопчик побачив у воді видру.
• Знайди в тексті й прочитай описи краснопірки, зеленого коника й окуня.
Опис краснопірки: «маленька краснопірка…вистрибнула на нього і завмерла,… почала підстрибувати на листочку, … стомилася рибка танцювати, чемно вклонилася товариству і пірнула у воду».
Опис зеленого коника: «зелений коник, гойдаючись над водою на тонкій травинці, …дістав свою жовту скрипочку».
Опис окуня: «гнався смугастий окунь, настовбурчивши колючки свого плавця, … окунь стрілою промчав мимо».
• Який епізод твору зображено на малюнку? «Краснопірка почала підстрибувати на листочку».
• Поясніть значення виділених висловів. Як ви гадаєте, чому твір називається «Жива казка»? За допомогою порівняння: «ходи тихо, як ходить сонечко», «зелений листочок, схожий на долоню», «окунь стрілою промчав», «бабки, схожі на вертольоти», жива природа набуває казкових рис. Хлопчик спостерігав за природою та бачив на яву нову казку.
• Які якості Сергійка допомогли йому побачити казку? Допитливість, спостережливість, любов до природи.