М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vasya789
Vasya789
11.03.2023 06:38 •  Другие предметы

Почему при рассматривании предмета через призму вокруг него виден радужный ободок?

👇
Ответ:
DavtynGalia
DavtynGalia
11.03.2023
Призма дает большое число монохроматических изображений предмета, сдвинутых относительно друг друга. Вследствие их наложения в средней части предмета глаз воспринимает сумму всех цветов, а по краям предмета суммируются не все цвета: с одной стороны видна голубовато-фиолетовая полоса, а с другой - оранжево-красная
4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
machismo
machismo
11.03.2023

Почало наростати невдоволення англійським пануванням.Політика англійців викликала невдоволення індійців,яке вилилося в могутнє повстання.

Відмова від нових патронів була простим приводом до повстання,яке вже було замислено і раніше та до якого готувалися і індуси і мусульмани. Справжньою причиною невдоволення було погане управління та нерозбірлива політика анексій. Немає сумнівів у тому ,що усунення короля та анексія території Вул викликала невдоволення в тій області , із якої була більшість сипаїв.

4,7(97 оценок)
Ответ:
SEreNAaaAA
SEreNAaaAA
11.03.2023

Объяснение:

Наприкінці XIX ст., попри всі зусилля англійців, кастова система зберігалася, хоча й зазнала певних змін. Кастовий поділ часто вже не збігався з родом занять людей.

У другій половині XIX - на початку XX ст. економічне значення Індії для Англії почало швидко зростати. Індія стала місцем вигідного вкладення капіталу. Тут будувалися залізниці (на початку XX ст. - 30 тис. км), переробні підприємства (чай, кава, джут і т. ін.).

Наприкінці XIX ст. почала формуватися національна промисловість. На 1911 р. в Індії налічувалося 200 текстильних підприємств, які належали національному капіталові. Найбільшим індійським підприємцем був Тата.

Незважаючи на певні успіхи, промислове виробництво було розвинене слабо. Робітники становили 1% населення, а місцева буржуазія в більшості була компрадорською.

4,7(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ