М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Найдите радиус окружности, длина которой равна длине дуги окружности радиуса 24 см с градусной мерой 30º.

👇
Ответ:
bandit12341
bandit12341
22.07.2020

решение задания по геометрии
 Найдите радиус окружности, длина которой равна дли

4,6(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lashina90
lashina90
22.07.2020

Дбаємо про своє здоров'я

Чому така проста річ, як свіже повітря, дуже важлива для вашого здоров'я? Ви не повинні сприймати цю тезу, як саму собою зрозумілу. Доведено, що після вдихання повітря, воно потрапляє в легені, а потім за до транспортування червоними кров'яними тільцями переноситься до всіх органів тіла, підвищуючи при цьому їх рівень кисню.

Регулярне надходження кисню важливе для клітинного метаболізму, а також для вироблення енергії в організмі. Вашим системам дійсно потрібне свіже повітря, яке дасть клітинам достатню кількість кисню, а ви будете завжди в хорошій формі, і не будете скаржитися на здоров'я

4,8(66 оценок)
Ответ:
Nadezhdakarpov1
Nadezhdakarpov1
22.07.2020

Сонячна система складається з центрального тіла - Сонця; 9 планет (Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон); супутників планет (44); малих планет - астероїдів (їх нараховується близько 50 тис.) та метеорних тіл і комет (близько 900).На поверхні Сонця температура досягає 6000 °С. За такої температури жодна речовина не може існувати у твердому або рідкому стані. Сонце складається із розварених газів. Температура в надрах досягає 20 млн. градусів.

На Сонці достатньо часто гаються серії спалахів. Найпотужніші з них зареєстровано з 6 по 14 березня 1989 року. Сонячні вибухи викликали на Землі настільки потужні магнітні бурі, що полярне сяйво перемістилося далеко на південь. Його могли гати навіть жителі Середземномор'я.

Перша якісна фотографія Сонця була зроблена в Парижі в 1845 році Ж. Б. Л. Фуко та А. І. Фізо. З 1858 року здійснюється регулярне фотографування Сонця.

Вага всіх планет складає близько 0,1% від ваги Сонця.

Середня відстань від Землі до Сонця - 149,6 млн. км. Цей відрізок відомий як астрономічна одиниця, діаметр Сонця укладається в ній 107 разів.

Афелій - точка на орбіті Землі, найвіддаленіша від Сонця (152 млн. км). Перигелій - точка на орбіті Землі, найближча до Сонця (147 млн. км).

Середня щільність Землі 5,5 г/см3, що удвічі більше за щільність граніту.

Земля на відміну від своїх ближніх сусідів - Марсу, Венери, Місяця та Меркурія, має досить сильне магнітне поле. Вісь магнітного поля не співпадає з віссю обертання, відхилення складає 11°.

Один раз на 500 тис. р. магнітне поле змінює свою полярність. У цей час гають масове вимирання біологічних видів.

Ексцентриситет (стиснення) земної орбіти (0,028) визначає коливання надходження сонячної радіації протягом року в інтервалі від 7 до 26%, що впливає на термічні й екологічні умови на Землі.

Швидкість руху вздовж орбіти тим вища, чим меншим є радіус (відстань від Землі до Сонця). Середня орбітальна швидкість Землі становить 29,765 км/с. У перигелії Земля перебуває на початку січня. Отже, в цей час рух по орбіті стає швидшим, тому зимове півріччя в північній півкулі коротше, ніж у південній.

Судячи з того, що рання геологічна історія Місяця відрізняється від земної, очевидно, ця планета захоплена Землею. Можливо, навіть з іншої галактики. Астрономи підрахували, що приблизно 200 млн. років тому супутник знаходився набагато ближче до Землі і що він постійно віддаляється й через пару мільйонів років може залишити нашу орбіту назавжди.

Рівноцінну кількість енергії Сонця, що поступає на Землю можна отримати спалюванням 200 млрд т кам'яного вугілля.

Значення припливів полягає в тому, що через розсіяння енергії Земля втрачає швидкість добового обертання. Щороку ефект сповільнення становить 1/40 000 с. За незалежними дослідженнями; доба 18 млрд. років тому становила 18 год. За рахунок сповільнення добового обертання коріолісова сила зменшується, що впливає на рух повітряних мас і течій. Також змінюється форма Землі.

Припливи постійно пригальмовують добовий рух Землі. Так, 500 млн. років тому доба складалася з 20,8 сучасних годин. Через 100 мли років доба на Землі буде довшою на 28 хв., а через 1 млрд. років - на 4 год. 40 хв.

Діаметр екватора Юпітера становить 142 700 км, що приблизно в 11 разів більше за діаметр Землі.

Объяснение:

4,6(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ