М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Используя метод электронного баланса, составьте уравнение реакции HCl + KClO3 → Cl2 + KCl + H2O Определите окислитель и восстановитель

👇
Ответ:
1234942
1234942
20.10.2020

HCl + KCl+5O3 → Cl20 + KCl + H2O

2Cl – 2ê → C120

Cl+5+6ê → Cl

6

2

3

1

окисляется, восстановитель  восстанавливается, окислитель

6HCl + KClO3 = 3Cl2+ KCl + 3H2O

4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
islamsalpagaro
islamsalpagaro
20.10.2020
Изучая различные битвы римского легиона против македонской фаланги можно сделать однозначный вывод — римский легион ни разу не смог пробить фалангу македонского типа при лобовом столкновении. Однако все битвы против македонцев, а впоследствии и сирийцев (у них тоже была фаланга по македонскому типу) были выиграны. Почему и за счет чего? В этих битвах римский легион продемонстрировал одну из своих самых сильных сторон — дисциплину и тактическую маневренность. Дело в том, что македонская фаланга, непробиваемая в лобовой атаке, крайне малоподвижна и уязвима с флангов и тыла. Именно быстрое маневрирование легиона на поле боя и удары во фланг и тыл заставляли строй фаланги распадаться, фалангистам приходилось вступать в заведомо проигрышный бой на коротких мечах. Поэтому главное преимущество построения легиона в бою сравнительно с македонской фалангой — разделение на манипулы, каждая из которых может действовать слаженно и самостоятельно, маневрируя по полю битвы.
Обычно римский легион использовал построение манипул в три линии. Манипулы располагались в шахматном порядке. Первую линию занимали тяжеловооруженные гастаты. Вторую — принципы. В третьей линии стояли манипулы самых опытных бойцов — триариев. Впереди легиона находилась в рассыпном строе легкая пехота — велиты, чья задача перед столкновением легиона обрушить на врага ливень из метательных дротиков, камней, стрел, а затем отойти под защиту легиона. Фланги легиона защищала конница.
4,6(6 оценок)
Ответ:
sadernik2
sadernik2
20.10.2020

У неперевершеному романі усіх часів «Майстер і Маргарита» його автор Михайло Булгаков відтворив три світи, які у творі існують незалежно один від одного, паралельно, але час від часу переплітаються, перетинаються, тим самим надають романові особливого художнього змісту. Це земний, космічний і біблійний світи.

Земний світ у романі передається через зображення життя Москви тридцятих років минулого століття. У цьому світі діють основні персонажі твору. Але реальний світ виявляється незахищеним від дії другого світу — космічного. Через це реальні люди божеволіють, зникають, а ті, хто піддавав сумніву існування інших світів, навіть вмирають. За задумом автора, саме такою незахищеною і слабкою була офіційна релігійна ідеологія того часу – так званий атеїзм.

Космічний світ у романі представлений Воландом та його оточенням. У сеансах чорної магії цього героя добре відчувається іронія над психологією і світоглядом персонажів реального, земного світу. Це і дощ із грошей під час виступу мага, і нещадність до Бенгальського, який хотів розвінчати трюки, і фраза Воланда про людей: «Що ж, вони – люди. Люблять гроші, але це завжди було. Людство любить гроші, хоч би з чого ті не були зроблені. Легковажні... Та милосердя інколи достукується до їхніх сердець».

Третій, біблійний світ, зображений в романі, постає у окремих історіях про Юду, Левія Матвія, Понтія Пілата та Ієшуа Га-Ноцрі. Ці історії вражають яскравими описами, діалогами і мудрістю: «У білому плащі з кривавим підбоєм, по-кавалерійському шаркаючи ногами, рано-вранці чотирнадцятого числа весняного місяця нісана в криту колонаду між двома половинами палацу Ірода Великого вийшов прокуратор Іудеї Понтій Пілат». Автор не ставив за мету копіювати біблійні тексти, він просто вніс у твір своє світобачення подій тих далеких часів.

Змалювавши у романі три окремих світи, Булгаков підкреслив великий розрив між ними. Земні турботи, низинні пристрасті призводять до того, що люди забувають про Божі заповіді, навіть заперечують існування Бога, як це робив Іван Бездомний та багато інших. За таких обставин одвічні людські цінності відсуваються на другий план, затьмарюються повсякденними проблемами і турботами. А це означало для письменника, що світ не тільки змінився, а й втратив свою духовну суть.

Роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» з його трьома світами — це попередження людству про порушення законів буття, про втрату рівноваги духовного і матеріального. Однак письменник зауважує, що ще не пізно зупинитися, все переосмислити і повернутися до витоків моралі і духовності.

4,7(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ