Я би хотів живи в світі, де буде якомога більше добра і любові. Дуже хочеться, щоб люди ставилися один до одного з великою теплотою. У світі, в якому мені хотілося б жити, люди будуть ходити по вулицях і посміхатися один одному. А не так, як зараз, всі ходять з ранку похмурі, ніхто не посміхається. Таке відчуття, що вся радість просто пішла відразу з цих людей і більше не приходить. Так само на вулицях не буде жебраків, які просять милостиню. Про них буде дбати держава, як годиться. Їм буде вистачати коштів на те, щоб жити гідно.
1) В искусствоведениииконами обычно называются изображения, выполненные в рамках восточнохристианской традиции на твёрдой поверхности (преимущественно на липовой доске, покрытой левкасом, то есть алебастром, разведённым с жидким клеем) и снабжённые специальными надписями и знаками. Однако с богословской и религиоведческой точки зрения иконами являются также мозаичные, живописные и скульптурные изображения в любой художественной манере, являющиеся объектом почитания согласно определению Седьмого Вселенского собора:
Відповідь:
Ніяким чином все, що буде прописано нижче, не має бути узагальнено кимось як якесь повчання або нарікання. На жаль, всі ми "одним миром помазані" і це не риторичне зауваження, а повноцінний і не лицемірний висновок всієї історії людства та її перебігу. Якщо трохи заглибитись у новітню історію, то з часів Мордехея з Левітів, відомого більш за прізвиськом Карл Маркс, людству прискіпливо "хтось" почав нав’язувати ідею боротьби з гріхами пихи та стяжання в революційний, насильницький та інший "дієвий Пояснення: