Социальная сеть Tik Tok была создана китайской компанией «ByteDance», но в своем месте рождения носит не привычное нам название, а "Доуинь" (抖音). Изначально Tik Tok делится на несколько серверов: для Китайского пользования, по причине того, что у них есть строгая цензура на довольно большое количество вещей, и наш сервер, где все немного проще.
Функции этой сети позволяют снимать короткие видео, которые сопровождаются либо музыкой, либо монологом автора. Также, можно снимать свои реакции на эти самые видео.
В Tik Tok, помимо прочего, есть система рекомендаций, основанная на предыдущих действиях - лайках. Если до этого вы смотрели много видео связанных, допустим, с гончарным мастерством, то и в рекомендациях вам будут все чаще попадаться видео именно на эту тематику.
К сожалению, много людей подверглось мнению, что сеть Tik Tok создана для глупых маленьких детей и довольно часто можно увидеть в Интернете негативные отзывы как о самой социальной сети, так и о её пользователях.
Некоторые из предложений можно вычеркнуть, так как я слишком увлеклась, а надо было всего лишь 5.
Що називають середовищем життя?
Середовищем існування називають все, що оточує організм та прямо або опосередковано впливає на його стан, розвиток, можливість виживання та розмноження (вплив температури на амебу протей (цистування); гідру (вегетативне та статеве розмноження).
Для тваринних організмів важливий не лише хімічний склад середовища (лужність, солоність), але й його фізичний стан (температура, тиск, вологість).
В склад середовища входять й усі інші організми свого або інших видів, які прямо, або опосередковано контактують з ним (наявність статевого партнера, об’єктів живлення, господарів).
Від середовища організм отримує необхідні речовини для життєдіяльності, а йому віддає продукти метаболізму. Процес поглинання та виведення речовин та енергії має бути відносно збалансованим. Порушення такої рівноваги призводить до порушення гомеостазу та загибелі організму (пониження або підвищення температури).
Середовищем існування для тварин є повітря, вода, ґрунт.
Різні види, навіть існуючи в одному місці, використовують середовище по різному, вживаючи неоднакову їжу, відрізняються особливостями газового, водного та мінерального обміну, різними відношеннями до температури та вологості (щука, карась, рак річковий, клоп-гладиш, жаба озерна).
Фактори середовища ніколи не впливають на організм ізольовано, а діють комплексно.
За характером походження фактори поділяються на:
*органічні (біотичні);
*неорганічні (абіотичні);
*антропогенн ОТМЕТЬ КАК ЛУТШЕЕ ТЕБЯ Я ОЧЕНЬ СТАРАЛАСЬ