М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Классифиикация компьютерных обьектов.

👇
Ответ:
ivnna2013
ivnna2013
16.12.2022

это из GoogIe. ...........


Классифиикация компьютерных обьектов.
4,8(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Wolf2002
Wolf2002
16.12.2022

Які властивості деревини необхідно враховувати під час виготовлення виробів

Вибираючи деревину для виготовлення виробу, слід враховувати її фізичні та технологічні властивості. До фізичних належать такі властивості, що виявляються під час взаємодії деревини з навколишнім середовищем. Деякі фізичні характеристики деревини можна визначити з до органів чуття, а деякі - застосовуючи спеціальні прилади.

Зовнішній вигляд деревини (колір, блиск, текстура) та її запах - це фізичні властивості деревини, які можна оцінити з до органів чуття.

Колір залежить від породи, віку, місцевості й умов, у яких росло дерево. Деревина може мати різні відтінки. Наприклад, у дуба близько 20 кольорових відтінків, а у горіха - до 40! Колір враховують під час створення меблів та творів мистецтва.

Блиск залежить від щільності деревини, кількості та розміру серцевинних променів та площини розрізу. Гарний блиск мають дуб, бук, клен та інші листяні породи. Блиск деревини враховують, коли виготовляють частини виробу, який не фарбують.

Запах залежить від вмісту ефірної смоли, дубильних речовин. Найсильніший запах мають хвойні породи дерев - сосна, ялина, смерека, а серед листяних - дуб.

4,4(55 оценок)
Ответ:
Швидкість руху тіла с векторною величиною (швидкість характеризується числовим значенням і напрямом швидкості). Величини, які залежать від напряму в просторі, називають векторними величинами, або векторами.
На малюнках вектор швидкості зображають стрілкою, напрям якої збігається з напрямом швидкості, а довжина дорівнює числовому значенню швидкості в певному масштабі.
Знаючи швидкість рівномірного руху тіла, можна визначити шлях, який воно проходить за певний час. Щоб визначити шлях, який проходить тіло під час рівномірного руху, треба швидкість руху тіла помножити на час його руху:
l = v • t, де v - швидкість руху тіла; l - шлях, пройдений тілом; t - час руху тіла.
Знаючи шлях і швидкість рівномірного руху тіла, можемо визначити час його руху. Щоб визначити час руху тіла, треба пройдений тілом шлях поділити на швидкість руху тіла: t = l : v, де v - швидкість руху тіла; l - шлях, пройдений тілом; t - час руху тіла.
4,4(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ