вот так 1000000000000%
Николо-Чернеевский монастырь
Был построен новый соборный, одностолпный каменный — святителя Николая Чудотворца (1738—1751 годах, освящен в 1756 году), с двумя алтарями — в честь святителя Николая и Рождества Пресвятой Богородицы . Славился архитектурой и богатым деревянным, резным иконостасом, занимавшим всю восточную стену. В соборе отличная акустика, чему глиняные трубы и горшки, замурованные в стены.
Казанская церковь
В 1838 году при игумене Иосифе был сооружён тёплый двухэтажный храм: внизу — храм Всех Святых, вверху — Казанской иконы Божией Матери. Восстановлен после пожара 1860 года, нижний этаж освящен во имя Архистратига Михаила.
В 1812 году в центре западной стены была возведена сорокапятиметровая трёхъярусная колокольня в нижнем ярусе которой были устроены проездные ворота. В среднем ярусе колокольни был устроен храм первоверховных апостолов Петра и Павла (освящен в 1813 году).
В безхмарну ніч на небосхилі можна ігати безліч сяючих зірок. Але найближчу до нас зірку ми бачимо в світлий час доби. Ім’я цієї зірки – Сонце і воно є центром Сонячної системи. Навколо сонця по колу обертаються 8 планет та інші небесні тіла: астероїди, комети і уламки.
Шлях, по якому планети облітають сонце, називають орбітою. У кожної з 8 планет своя орбіта і швидкість, вони ніколи не стикаються.
Імена планет Сонячної системи всім добре відомі: це Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. Ці планети дуже відрізняються за видом і розміром, але 3 з них чимось нагадують Землю, а решта мають з нею мало спільного.
Марс, Венера, Земля і Меркурій мають твердий грунт. Це планети, орбіти яких розташовані найближче до сонця.
Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун – це дивовижна суміш газу, льоду, пилу і осколків каменів. На таку планету абсолютно неможливо посадити дослідницький космічний корабель. Кожна з цих планет оточена поясом з астероїдів.
Частина планет мають власні супутники. Наприклад, у Землі є Місяць. Супутники Марса носять грецькі імена Фобос і Деймос.
Объяснение:
Табиғат та миллл
Химиялық