М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Назвіть основні шляхи розв"язання конфліктів?
Який особисто ви вибираєте? Чому?

👇
Ответ:
dasha1949
dasha1949
29.01.2022

Суперечності, що виникають у результаті відмінності у поглядах, інтересах, прагненнях людей і сприймаються та оцінюються його учасниками як несумісні з їх власними. Це супроводжується спробами примусового нав'язування власної позиції і призводить до психологічної напруженості та протиборства.

Основними складовими конфлікту є: учасники конфлікту; причини його виникнення; сприйняття конфліктуючими один одного в ситуації, що виникла (насправді чи уявно); спрямованість і емоційна виразність дій конфліктуючих.

Пізнавальний компонент полягає в протиріччі сприймання тих чи інших подій, явищ, фактів його учасниками в існуючій ситуації, викривленні уявлень про індивідуальні особливості один одного та займану позицію, справжні причини напруженості, можливі варіанти вирішення проблеми. Конфлікт може також спричинитися акцентуванням уваги не на цілісному тлі події, а на окремих її фрагментах (частинах, деталях); загостренням пам'яті на негативних обставинах, пов'язаних з контактами конфліктуючих у минулому; низьку критичність мислення, нездатність зрозуміти позицію іншого чи визнати правильність відмінної від своєї точки зору, тенденційність та упередженість оцінок.

Емоційний компонент конфлікту виявляється як взаємна антипатія чи особлива небезсторонність один до одного, взаємна подразливість та збудливість, агресивність та злобливість, неприйнятність емоційного стану іншої людини, емоційна тупість чи, навпаки, підвищена ранимість, а також як зневажливість, погорда, презирство, що підкреслено демонструється у спілкуванні.

Вольовий компонент конфлікту виражається через взаємну демонстрацію (звичайно - словесну) суперечності позицій, непоступливість, негативізм, небажання зрозуміти один одного і розібратися в ситуації, що склалася, затяте нав'язування своєї точки зору.

Зазначені компоненти конфлікту взаємодоповнюють один одного, щоразу виявляючись по-різному.

Необхідно розрізняти причину і привід виникнення конфлікту, причому вони можуть бути як справді суттєвими, так і незначними й оцінюватись кожною із сторін по-різному. Причини не завжди "лежать на поверхні", вони інколи знаходяться в минулому і тому приховані, незрозумілі одній із конфліктуючих сторін.

4,7(50 оценок)
Ответ:
альбинка25
альбинка25
29.01.2022

Шляхи:

1. Конструктивний

2. Деструктивний

3. Ігнорування

4. Медіація

Я обираю конструктивний шлях розв'язання конфлікту.

4,6(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Uuuuuu2006
Uuuuuu2006
29.01.2022
Одновременное существование на одной территории различных видов и подвидов предков современного человека можно объяснить тем, что эволюция человека не представляла собой единый процесс. Одновременное существование различных видов/подвидов в пределах одного ареала закономерно, т.к. у них сходные потребности (климатические условия, наличие пещер для укрытий, близкий источник пресной воды, наличие доступных источников пищи (животные, ягоды, рыба и пр.). И в этой Ситуации возникает самая жестокая . борьба за существование - внутривидовая. В такой конкурентной борьбе выигрывает наиболее приспособленный: более разумный, более организованный и скоординированный, оснащённый более совершенными орудиями, более хитрый. Поэтому неандертальцы (физическая сила, более развитый гол. мозг) вытеснили австралопитеков, а кроманьонцы (развитая речь, коллективизм, высокоразвитое мышление) - неандертальцев.
4,8(23 оценок)
Ответ:
ser73
ser73
29.01.2022
Одновременное существование на одной территории различных видов и подвидов предков современного человека можно объяснить тем, что эволюция человека не представляла собой единый процесс. Одновременное существование различных видов/подвидов в пределах одного ареала закономерно, т.к. у них сходные потребности (климатические условия, наличие пещер для укрытий, близкий источник пресной воды, наличие доступных источников пищи (животные, ягоды, рыба и пр.). И в этой ситуации возникает самая жестокая борьба за существование – внутривидовая. В такой конкурентной борьбе выигрывает наиболее приспособленный : более разумный, более организованный и скоординированный, оснащённый более совершенными орудиями, более хитрый. Поэтому неандертальцы (физическая сила, более развитый гол. мозг ) вытеснили австралопитеков, а кроманьонцы (развитая речь, коллективизм, высокоразвитое мышление) – неандертальцев.
4,5(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ