Каждая профессия, будь это профессия учителя, эко- номиста, повара, врача или строителя, по-своему важна
отдаёт любимой работе все силы, то пользуется уважением
от того, как человек работает. Если он трудится творчески,
нальные праздники. В них отражается история страны. Сами
праздники тоже имеют свою историю. Некоторые профес-
Сегодня в мире насчитывается более 50 тысяч профес-
и интересна.
Престижной может быть любая профессия. Всё зависит
в обществе.
в наши дни у людей разных профессий есть профессио-
сиональные праздники родились во времена Советского
Союза: День строителя, День геолога, День учителя, День
медицинского работника. Другие праздники появились пос-
ле обретения Казахстаном независимости. Это - День поли-
ции, День эколога, День национальной валюты.
Профессиональные праздники в Казахстане не являются
официальными выходными днями СОСТАВИТЬ 5 ВОПРОСОВ
Реферат
Соціальна реклама на податкову тематику спрямована на усвідомлення платником податків значення податків для держави, і для себе особисто
Реклама логічно представляє собою складову частину формування авторитету установи, організації, підприємства.
"Реклама [фр. Reklame, лат. Reklamare – викрикувати] це:
інформація про товари, різноманітні види послуг тощо, покликана стимулювати попит на ці товари, послуги;
розповсюдження інформації про когось або про щось з метою створення популярності – так словник іншомовних слів трактує значення цього терміна".
У Законі України "Про рекламу" подається дещо звужене тлумачення реклами: "Реклама – це спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується в будь-якій формі і в будь-який б з метою прямого або опосередкованого прибутку".
Традиційно використовувалась комерційна реклама з метою активізації й прискорення реалізації товарів. Але починаючи з 1936 року, американська фірма" Уорнер і Суізі" першою розгорнула рекламну кампанію, мета якої полягала в підкресленні могутності Америки як держави, значення американського підприємства для майбутньої держави. Такі ж дії фірмою здійснювалися і після другої світової війни, заклавши тим самим основи унікального типу реклами – реклами іміджу, а не продукції. З часом цей напрям реклами отримав різні назви – інституційна реклама, реклама іміджу, реклама служіння державі, паблік рілейшнз реклама, престижна реклама".
Організації, що добре розуміються на особливостях сучасної цивілізації, починають розуміти переваги орієнтації на тривалі соціальні взаємозв’язки із громадськістю. У такій рекламі мають потребу не лише фірми – товаровиробники, а й інші структури, державні органи.
У статті 11 Закону України "Про рекламу" така діяльність щодо інформування й переконання населення називається "соціальною рекламною інформацією", тобто соціальною рекламою, під якою розуміється інформування державних органів з питань здорового життя, охорони здоров’я, охорони природи, збереження енергоресурсів, профілактики правопорушень, соціального захисту та безпеки населення, яке не має комерційного характеру.