М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

негізгі сын есімге 2сөйлем туынды сын есімге 2сөйлем күрделі сын есімге 2сөйлем қатыстық сын есімге 2сөйлем. Сөйлем керек

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Olesyalesya55
Olesyalesya55
17.06.2020

ПОРІВНЯННЯ ПЕЧОРІНА, ОНЄГІНА І БАЙРОНІЧНОГО ГЕРОЯ Порівняння Печоріна, Онєгіна і байронічного героя Євгеній Онєгін Пушкіна живе типовим для «золотої молоді» того часу життям: бали, ресторани, прогулянки Невським проспектом, відвідування театрів. Він виділяється із загальної маси аристократичної молоді. Автор підкреслює його «мріям відданість, дивність і різкий, холодний розум», честь, благородство душі. Онєгін не розчарувався у життя та інтересах світського товариства, йому імпонує політична та соціальна ситуація в Росії. Лермонтовський Печорін спочатку прагне світських задоволень, потім розчаровується в них, робить спробу зайнятися наукою, читати книги та байдужіє до всього. Герцен назвав Печоріна «молодшим братом Онєгіна». Печорін — це «Онєгін нашого часу, герой нашого часу»,— так сказав про нього Бєлінський. «Онєгін нудьгує, Печорін глибоко страждає.» Стан Печоріна є трагічнішим, він за натурою більш талановитий і чуттєвий. Це — сильна і вольова особистість, яка прагне діяльності. Та попри обдарованість і багатство духовних сил він, за його власним визнанням,— «моральний каліка». Його характер та поведінка сповнені протиріч. Протиріччя Печоріна, за визначенням Лермонтова,— «хвороба» покоління того часу. Печорін говорить: «Ціле моє життя було тільки ланцюгом сумних і невдалих протиріч серцю або розуму». З одного боку, Печорін — скептик, розчарована людина, з іншого,— у ньому є велике прагнення життя та діяльності. У ньому здоровий глузд бореться з почуттями, розумом і серцем. Свою увагу до жінок Печорін пояснює потребою честолюбства, але ми бачимо, що він здатний на глибоке кохання. За Онєгіним ми помічали те саме. Мета та сенс життя для Онєгіна мали свій філософський інтерес, але не стали основним питанням, як для Печоріна. Хто винен у тому, що Печорін перетворився в «розумну непотрібність», у «зайву людину»? Сам герой на запитання відповідає так: «У мені душа зіпсована світом», тобто світським товариством, у якому він жив і від якого утекти не зміг. «Моя безбарвна молодість протекла в боротьбі із собою та світом: кращі мої почуття, боячись насмішок, я ховав у глибині серця: вони там і померли.»У 20-ті роки ХІХ ст., роки Онєгіна, із дворянського вийшли декабристи. А Печорін — людина 30-х років, типовий герой свого часу.

4,7(9 оценок)
Ответ:
tolya22112016
tolya22112016
17.06.2020

ответ:Группировка овощных растений. У овощных растений употребляют в пищу различные органы: листья, почки (кочаны), соцветия, плоды, луковицы, утолщенные корни, корневища, стебли. Овощные культуры представлены более чем 60 видами разных ботанических семейств. Выращиваемые в нашей стране овощные растения относятся к следующим семействам: крестоцветных — капуста, брюква, репа, редис, хрен; зонтичных— морковь, петрушка, сельдерей, пастернак, укроп; маревых — свекла, мангольд (листовая свекла), шпинат; тыквенных — огурец, арбуз, дыня, тыква, кабачок, патиссон (тарелочная тыква); пасленовых — томат, перец, баклажан; бобовых — горох, фасоль, бобы; лилейных — лук репчатый, лук порей, чеснок, многолетние луки (батун, шнитт-лук, многоярусный лук), спаржа; сложноцветных — салат, салатный цикорий, артишок; гречишных — щавель, ревень; злаковых — сахарная кукуруза; сумчатых грибов — шампиньон.

СДЕЛАЙ ЛУЧШИЙ

Объяснение:

4,6(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ