М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Заранее большое
это французский
❤️❤️❤️​


Заранее большое это французский ❤️❤️❤️​

👇
Ответ:
petranikeev
petranikeev
02.07.2020

нихрена себе

Объяснение:

4,7(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
мкм6ккмг
мкм6ккмг
02.07.2020
Почалося все з ліцею. Для Пушкіна ліцей був не тільки джерелом дорогих спогадів, але й місцем на землі, що визначило його світогляд і переконання. Однієї із завдань викладачів ліцею було виховання в молодих людях почуття честі й громадянського обов'язку. Ліцей дав Росії целую плеяду революціонерів і прекрасних поетів

У ліцеї Пушкін уперше почав замислюватися про мету й зміст свого життя. Треба сказати, що, учачись у ліцеї, важко було не стати вольнолюбцем, тому що майже всі його педагоги були передовими людьми тодішнього суспільства. Там же друзями майбутнього великого поета стали майбутні декабристи й майбутні відомі поети. Серед них - Пущин, Кюхельбекер, Дельвиг. Атмосфера в ліцеї була досить вільної, і поетичне братерство виростало гармонійно. Особливо напруженим творчим горінням відзначені петербурзькі дні поета. У столиці Пушкін близько сходиться з декабристами М. Луніним, М. Орловим, И. Якуш-киним. Тоді ж зміцнює дружба поета із Чаадаєвим. Але, симпатизуючи декабристам, Пушкін, дотримувався кілька інших поглядів. Як зараз прийнято говорити, Пушкін, незважаючи на все своє вільнодумство, залишався законослухняним громадянином. Він не уявляв собі революцію як хаотичну боротьбу з усім старим. По його розумінню, все повинне було відбуватися в законні границях
4,4(26 оценок)
Ответ:
smirnovigor
smirnovigor
02.07.2020
Оповідання А. Чехова "Товстий і тонкий" я читала двічі. Влітку я прочитала його сама, але оповідання мені не сподобалося. У ньому багато незрозумілих слів: Герострат, статський радник, колезький асесор. Але коли ми в класі читали його ще раз і грали в ролях, оповідання мені дуже сподобалося. Товстий мені здавався набундюченим і неприємним, але виявилося, що це не так. Він колись учився з тонким і тепер на високій посаді, але зовсім не хоче, щоб його шкільний товариш говорив із ним, як підлабузник. Тонкий чомусь зовсім себе не поважає. Спочатку він говорить із товстим як товариш, а потім "зблід, скам'янів", весь зіщулився й згорбився. "На обличчі тонкого було стільки благоговіння, солодкуватості", що і товстому, і мені стало неприємно.
Жаль, що ті недоліки, про які писав Чехов колись, не зникли. Досі є люди, які намагаються догодити комусь аж через край. Так говорить моя мама. Але у своєму житті я таких людей, як тонкий, ще не зустрічала.
Оповідання мені сподобалося ще й тим, що воно коротке та яскраве, і слів небагато. Але потрібно багато міміки, характеру, пластики для того, щоб прочитати ролі в оповіданні. Я хочу бути артисткою, тому це "театральне" оповідання мені дуже сподобалося.
4,8(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ