Батарея- черный метал
Прутья-железо
Холодильник-железо
золото — AU или AV (от лат. Aurum, Avrvm);
серебро — AR (от лат. Argentum), которое в свою очередь происходит от др.-греч. ἄργυρος, что означает «белый», «блистающий»);
медь — AE (от лат. Aes, означавшего «медь», «бронза» и служившего названием древнеримских бронзовых слитков и монет ассов).
В некоторых случаях отдельные сплавы в литературе всё же выделяются, и для их обозначения используются следующие сокращения:
электр — EL (от лат. Electrum, которое в свою очередь происходит от др.-греч. ἤλεκτρον, что означает «янтарь»);
бронза — BR или B (от лат. Bronzium);
латунь — B (от англ. Brass);
потин — P;
биллон — BI (от фр. Billon).
ответ:Для продовження життя на Землі природа забезпечила усьому живому здатність до розмноження – репродукції. Але тільки людина може вирішувати питання про час народження дітей та їх кількість. Та часто людина стикається з досить значними проблемами, більшість з яких пов’язана з незнанням елементарних фактів про своє репродуктивне здоров’я і можливості його збереження.
Репродуктивна система людини закладається, як і багато інших систем органів, ще в період внутрішньоутробного розвитку. Тому про репродуктивне здоров’я дитини повинні подумати, перш за все, її батьки. Передумовою правильного розвитку та функціонування репродуктивної системи майбутнього малюка є фізіологічний перебіг вагітності та пологів у матері. Оптимально, коли батьки майбутньої дитини здорові, на жаль, з віком проблеми зі здоров’я накопичуються. Тому оптимальним часом для перших пологів медики вважають період з 20 до 25 років, а для послідуючих – вік до 30 років. Після вагітності і пологів для повного відновлення організму жінки необхідно близько 3 років – це оптимальна перерва між вагітностями. Згідно даних наукових досліджень, якщо перерва між вагітностями менше 2-ох років, підвищується ризик передчасних пологів і народження дітей з малою вагою.
Объяснение:надеюсь
1)медаль - золото
2)радиатор для отопления - чугун
3)машина- металл