Відповідь:
Головний герой «Різдвяна пісня в прозі» – власник торгового союзу «Скрудж і Марлей» Скрудж. Це була дуже скупа і жорстока людина. «Через холод у душі і вся постать його немов заморозилась: ніс загострився, щоки зморщилися, хода стала скутою, очі почервоніли, тонкі губи посиніли, а голос хитрий та прикрий скрипів». Люди боялися і не любили його. Скрудж не поважав свята, вважав це нісенітницею, не вмів радіти.
Риси характеру й поведінка:
«жмикрут»
«умів схопити людину як кліщами, придушити, скрутити» «старий грішник» «заздрий, жадний» «твердий, як кремінь» «ніяке кресало не могло викресати з нього благородної іскри» «скритний, потайний, як той слимак»
«холод у душі»
Скрудж всюди носив з собою холод…»
«Ніяка спека не могла зігріти Скруджа, ніякий холод не морозив його…»
«Не було вітру жорстокішого за Скруджа, снігу упертішого, дощу такого невблаганного, як Скрудж. Злива, град, сніг, сльота мали тільки одну кращу за нього прикмету, — вони бувають часами щедрі, а Скрудж – ніколи».
Зовнішність:
«постать його немов заморозилася» «ніс загострився» «щоки зморщилися» «хода стала скутою» «очі почервоніли» «тонкі губи посиніли» «голос хитрий та прикрий скрипів» «холодний іній лежав у нього на голові, на бровах і на сухім підборідді»
ответ:ищу парня 15-18 лет
Объяснение:
"Своя ноша не тянет" означает, что когда делаешь что-то для себя, даже самая тяжелая работа становится как бы легче. Иными словами, легче и комфортнее делать что-то в свое благо, чем делать то же самое для кого-то другого. Фразу можно употребить, например, в отношении строительства дома или воспитания детей.