1. Вперше День Незалежності України святкували не 24 серпня, а 16 липня ‒ у день, коли Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Саме цей документ, ухвалений у 1990-му, дав змогу через рік проголосити незалежність. І вже після цього свято вирішили відзначати 24 серпня.
2. Рішення про проголошення незалежності не було простою забаганкою політиків. Його ухвалювали за до всенародного референдуму, на який винесли лише одне запитання – «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Понад 90% українців в усіх областях країни висловили схвальну думку. Найбільша підтримка була в Тернопільській (98, 67%), Івано-Франківській (98, 42%), Львівській (97,46%), Черкаській (96, 93%), Рівненській (95,96%) та Київській (95,52%) областях.
Основными стимуляторами мышечного напряжения являются:
- волевое усилие, проявляемое главным образом в изометрических упражнениях;
- внешнее сопротивление выполняемому движению (упражнения, выполняемые с отягощением штангой, эспандером и др.);
- кинетическая энергия собственного тела или движущегося снаряда («ударное» стимулирование);
- электрический ток (электростимулирование).
Указанные стимуляторы мышечных напряжений лежат в основе практикуемых в настоящее время методов воспитания силовых качеств.
Suv bor yerda hayot bor
• Inson suvsiz yashay olmasligi kõrsatilmoqda.
Õzing suv ichadigan quduqqa tupurma
• Inson ichimlikni suvini ifloslantirmaslik haqida gapirilmoqda.
Suv-yoruğlik
• Suv tozaligi, pokligi haqida gapirilmoqda.
Suv - zar, suvchi - zargar.
• Suvni zar sifatida olsak suvchi unda zargardir. Chunki zargar zarga ishlov berib, uni tõğri yõlda qõllab, insonlarni hayratga solgani kabi, suvchi ham ifloslangan suvga ishlov berib, ya'ni suvni zararli mikroorganizmlardan tozalab insonlar uchun suvni ichish holiga keltiradi.
Объяснение: