М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
GgWp2213
GgWp2213
18.08.2022 16:14 •  Другие предметы

Savollarga yozma javob bering .Javoblaringizdagi fellarning zamon shakilarini aniqlang va manosini tushuntiring .Siz otgan dam olish kunida qaerda dam oldingiz Keyingi yakshanbada qayerga bormoqchisiz?
Siz qaysi ozbek yozuvchilarning badiiy asarlarini oqigansiz ?
Hozir qaysi asarlarni oqiyapsiz?Yana qaysi kitoblarni oqimoqchisiz ?
Dam olish kunlarida nimalar bilan shugullandingiz?
“Ozbek tili”fanidan qaysi mavzularni mustaqil oqimoqchisiz?

👇
Ответ:

1)Men o'tgan dam olish kunim, uyda dam oldim (O'tgan zamon)2)Keyingi yakshanba men oyim bilan buvimnikiga bormoqchiman (Kelasi zamon) 3)Men Alisher Navoi, Abdulla Oripov, Abdulla Avloniy yozuvchilarning asarlarini o'qiganman(O'tgan zamon). 4)Hozir men Alisher Navoini "Sher va duroj" deb nomlangan asarini oqiyapman. (Hozirgi zamon). 5)Men Alisher Navoini "Badoyi ul-bidoya" deb nomlangan asarini oqimoqchiman (Kelasi zamon). 6)Dam olish kunim men har hil kitoblar o'qidim (O'tgan zamon). 7)Bu haqida hali o'ylab ko'rmadim (Hozirgi zamon)

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
darilinamoo
darilinamoo
18.08.2022
Украї́нські євре́ї — єврейська діаспора в Україні. Представники різних субетносів єврейського народу (ашкеназі, сефарди, кримчаки), які віками проживали на українських теренах. Більшість — нащадки ашкеназі, вихідці із Центрально-Східної Європи. Відомі на території українського Криму з IV століття до н. е. Традиційно сповідують юдаїзм. Від часів середньовіччя складали суттєву частину українського міщанства. Мешкали у єврейських містечках, зберігаючи свою конфесійно-національну окремішність. Займалися переважно торгівлею, фінансами, лихварством, ремісництвом, урядовим адмініструванням. Через релігійні й соціальні розбіжності мали складні стосунки з християнським українським населенням, насамперед козаками і селянством. Постраждали внаслідок Хмельниччини (1648—1657), Гайдамаччини, Голокосту (1939—1945). Були творцями хасидизму та унікальної літературної традиції, написаної мовою їдиш. До ХІХ ст. переважно говорили на їдиш, польською та українською. За російсько-радянської доби, внаслідок русифікації, перейшли на російську мову, частково асимілювалися з місцевим населенням, відійшли від прабатьківської віри. Частина українських євреїв мігрували до США, країн Західної Європи та Ізраїлю через антисемітизм в Російській імперії та СРСР. Відомими представниками українського єврейства є письменник Шолом-Алейхем, ізраїльський провідник Голда Меїр, комуністичний діяч Лев Троцький та інші.
4,4(94 оценок)
Ответ:
BrookIyn
BrookIyn
18.08.2022

Коли дивишся на запорожця на картині Монастирського, то перш за все починаєш пригадувати, чи бачив ти таких людей у житті: він здається небагатослівним і дуже незвичної зовнішності. Найбільше увага затримується на бритій голові і оселедцю. А потім вже помічаєш і пишні вуса, і козацьку шаблю, на яку оперся запорожець.

Невідомо, чи він високого зросту, але мені здається, що він мав би бути приблизно 180 см. Бачу, що він має широкі плечі і міцні руки.

В одязі вояк дуже акуратний. Біла сорочка виразно відтіняє жупан і хутровий кунтуш. Тут дуже майстерно художник використав поєднання чорного і червоного – кольорів прапору Запорізької Січі, кольорів прапору сучасної ОУН-УПА.

Я не знаю його думок, але вираз вольового обличчя показує: про що б він не думав у цю хвилину, зображену на картині, - ці думки про минуле і майбутнє України. Може, саме у ці хвилини він згадує свою дружину, яку залишив у своєму рідному селі? Може, пригадує свою останню зустріч з батьком, який перед походом давав йому настанови про товариські звичаї на Січі? А, може, перед очима стоїть його рідний син, який сьогодні був у першому своєму бою, і тепер запорожець розмірковує, чи достатньо войовничого козака він виростив? А, може, чоловік, як у молитві, зупинився, щоб подякувати Богові за прожитий день?

Брови зведені так, ніби він хоче у кожного глядача спитати: «Чи пам’ятаєш ти про своїх предків? Про те, як ми боролись за нашу волю? Чи вірний ти своїй державі?» Коли дивишся на нього, то хочеться стати струнко і сказати: «Героям слава!»

4,5(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ