Любящим родину, земляком.
Реалі́зм (від лат. realis — «суттєвий», «дійсний») — стиль і напрям у мистецтві, які ставили метою правдиве відтворення дійсності в її типових рисах. Панування реалізму слідувало за добою романтизму і передувало символізму. Термін «реалізм» вперше вжив французький літературний критик Жуль Шанфлері в 50-х роках 19 століття для позначення мистецтва, що протистоїть романтизму і академізму.
На відміну від романтизму, який зосереджував увагу на внутрішньому світі людини, основною для реалізму стає проблема взаємин людини і середовища, впливу соціально-історичних обставин на формування духовного світу (характеру) особистості. Замість інтуїтивно-почуттєвого світосприйняття на перше місце в літературі висувається пізнавально-аналітичне начало, а типізація дійсності утверджується як універсальний іб художнього узагальнення.
У ХІХ ст. визначальною рисою реалізму вважалася «правдивість» — у розумінні «вірності дійсності», яку відображає митець. У зв'язку з цим варто зазначити, що справжнє мистецтво завжди є правдивим, адже незмінно прагне відображати істини й цінності людського буття, які, однак, не залишаються незмінними. Той чи інший художній напрям стає домінуючим і «правдивим» за певної доби саме тому, що виявляється здатним дати найпереконливіші відповіді на її виклики, найповніше виразити «істини буття», як вони мисляться й переживаються сучасниками.
Утім, за реалізмом невипадково закріпилася його назва: він тісно пов'язаний з настановою реалістичного (тобто заснованого на досвіді) сприйняття й витлумачення дійсності.
Объяснение:
ответ:В принципе, если жестокость есть во внутреннем мире человека,то он будет жесток ко всему живому, и людям, и животным,и к растениям на виду при отношениях к людям,он будет прикрывать свою жестокость маской,которую наденет на лицо.А в душе у него будут совсем другие эмоции он тщательно их будет скрывать.
А вообще про человека можно сделать вывод, глядя на его обращение к меньшим нашим друзьям и питомцам.
Но есть и такой тип людей,которые проявляют огромное сострадание к животным, но при этом ненавидят людей.И говорят о том,что с животными им лучше общаться.И таких случаев предостаточно.Когда человек содержит в доме неисчислимое число кошек,а сам на самом деле ни с кем не общается,кроме них.
Ситуации все различные на самом деле.
Объяснение: сори если я ошиблась в чем то
сделай лучшим ответом)
Объяснение:
- Патриот - это человек, который любит свою родину и отстаивает ее интересы. И несмотря на то, что эта любовь у разных людей может проявляться по-разному, все они объединены одной целью - сделать так, чтобы Россия выглядела в глазах всего мира самой лучшей страной. Я считаю, что ни один нормальный человек не может жить без любви к своему Отечеству. Человек вообще без любви жить не может. А любовь к родине - это одна из составляющих любви общечеловеческой.
надеюсь правильно