М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Дима061
Дима061
30.09.2021 13:48 •  Другие предметы

Висловіть власні враження про твори Дж.Р. Кіплінга

👇
Ответ:
12345678298
12345678298
30.09.2021

Висловіть власні враження про твори Дж.Р. Кіплінга

это правильно

4,4(44 оценок)
Ответ:
kiri4nko
kiri4nko
30.09.2021

Сповнені віри і сили духу, твори Кіплінга були спрямовані на виховання самодисципліни і почуття обов язку. Він тяжів до незвичайного, екзотичного, однак його твори багато в чому були новим явищем в англійській літературі. Письменник писав про звичайних людей, але показував їх, зазвичай, у екстремальних ситуаціях, у незвичних обставинах, коли проступає сутність людини, відкриваються глибини небаченої досі сили особистості. Одним з перших він відреагував на тенденцію демократизації літературної мови та поетичного стилю. Зі сторінок оповідань Кіплінга на читача ринув потік невідомого й неприкрашеного життя. Замість мальовничих описів Індії, котрі траплялися на сторінках модних авантюрних романів, читач побачив похмурі картини злиденності, дикунства, страждання. Він населив оповідання героями, котрі досі не отримали громадянства в англійській літературі. Це туземці, чиї звичаї та життєва філософія були дуже далекі від англійських (“Повернення Імрея“, “Дім Садху“, “Гробниця його предків“), котрі зворушують щирістю, відданістю і в цьому значно перевищують білих володарів (“Діспет“, “Джорджі-Порджі“). Значну частину оповідань присвячено англійцям, що їх доля закинула в цей далекий і для більшості з них чужий світ. Кіплінг не прикрашає своїх співвітчизників. Груповий портрет “доброчинного товариства“ справляє гнітюче враження: чоловіки обмежені й пихаті, жінки манірні й пустоголові. Колоніальне суспільство різноманітне. Зустрічаються і совісливі ідеалісти, котрі серйозно ставляться до своєї місії, але мало хто витримує випробування Індією. Виснажлива одноманітність колоніального життя, відірваність від звичної цивілізації, самотність призводили до трагедій, що про них розповів Кіплінг на сторінках своїх творів “Відкинутий“, “Кінець шляху“, “Берегти як доказ“. Симпатії автора віддані “маленькій людині“ у творах “Будівники мосту“, “Вільгельм-Завойовник“. З’являється добірка віршів, котра започаткувала славу “народного поета“ - “Казармені балади“.

Англія любила свого письменника, захоплювалася його книжками. У 1907 р. Редьярд Кіплінг, перший з англійців, отримав Нобелівську премію за „мужність стилю”.

Так, якщо перші Кіплінгові книжки зазнавали головним чином естетської критики, то на початку двадцятого сторіччя з явилися вже значно вагоміші причини для звинувачень. Людство вступило в грандіозну смугу соціальних перетворень і потрясінь, на тлі яких Кіплінг із його несхитною вірою в історичну місію Британії виглядав анахронізмом. Від письменника відсахнулася інтелігенція, а для повоєнних поетів-авангардистів з кола молодих Т. С. Еліота та Езри Паунда, які тяжіли до складної рафінованої символіки, Кіплінг, що говорив мовою мільйонів і для мільйонів, був не так митцем, як бардом імперіалізму.

Кіплінга визнавали лише як автора розповідей про Мауглі, а всі решта його твори відкидалися через політичні причини

В описі звірів Кіплінгу вдалося досягти такої живої виразності, якої не знає, можливо, жодне з людських облич, зображених у його книгах. У незліченній множині Кіплінгових персонажів люди розрізняються іменами та двома трьома біографічними штрихами, але одразу запам ятовуються Мати Вовчиця і Батько Вовк, ведмідь Балу і безстрашна чорна пантера Багіра. Звірі зберігають у Кіплінга достовірність свого тваринного вигляду, і, разом з цим, кожному з них надана жива, одухотворена характерність і кожен переконливо поводиться відповідно з нею.

Твір побудовано на гострій, напруженій інтризі, яка містить у собі елементи таємниці, фантастики, надприроднього, що є невід ємним для неороматизму.

Неоромантик Кіплінг заперечував прозу „обивательського” життя. Він оспівував мужність, подвиг, романтику пригод, обиравши тлом для своїх сюжетів екзотичну країн - Індію. Його неоромантичний герой, Мауглі непересічна сильна особистість, наділена рисами „надлюдини”, вигнанець, що протистоїть суспільній більшості (як звірям так і людям), шукач романтики та пригод.

Сповнені віри і сили духу, твори Кіплінга були спрямовані на виховання самодисципліни і почуття обов язку. Він тяжів до незвичайного, екзотичного, однак його твори багато в чому були новим явищем в англійській літературі. Письменник писав про звичайних людей, але показував їх, зазвичай, у екстремальних ситуаціях, у незвичних обставинах, коли проступає сутність людини, відкриваються глибини небаченої досі сили особистості. Одним з перших він відреагував на тенденцію демократизації літературної мови та поетичного стилю. Зі сторінок оповідань Кіплінга на читача ринув потік невідомого й неприкрашеного життя. Замість мальовничих описів Індії, котрі траплялися на сторінках модних авантюрних романів, читач побачив похмурі картини злиденності, дикунства, страждання.

4,4(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KatiG
KatiG
30.09.2021

өнер алды қызыл тіл.

 

тіземнен сүріндірсең, сүріндір,

тілімнен сүріндірме.

 

тіл  - буынсыз, ой түпсіз.

 

тіл жүйрік емес, ой жүйрік.

 

тіл қаруы - сөз,

сөз қаруы  - ой.

 

тіл – шекер,

– кетер,

байлық – бекер.

 

тіл жүйріктен де озады.

 

анам берген туған тілім,

атам берген құрал тілім.

 

ана сүті бой өсіреді,

ана тілі ой өсіреді.

 

тіл тас жарады,

тас жармаса бас жарады.

 

шебердің қолы ортақ,

шешеннің тілі ортақ.

 

тіл буынсыз, ой түпсіз.

 

ат жүйрігі айырады,

тіл жүйрігі қайырады.

 

тіл – тиексіз.

 

басқа пәле – тілден.

 

ат жүйрігі асқа,

тіл жүйрігі басқа.

 

піл көтермегенді,

тіл көтереді.

 

сүңгінің жарасы бітер,

тіл жарасы бітпес.

 

тіл қылыштан да өткір.

 

тамған тілден у да тамар.

 

туған ел - түғырың,

туған тіл – қыдырың.

 

бас кеспек болса да, тіл кеспек жоқ.

 

бас кеспек болса да,

тіл кеспек жоқ.

 

ең тәтті де - тіл,

ең ашты да - тіл,

ең жұмсақ та - тіл,

ең қатты да - тіл.

4,4(77 оценок)
Ответ:
shils
shils
30.09.2021

ответ:

ля меня дружба в жизни важна. когда в твоем мире есть друзья ты счастливый человек. так приятно проводить свое время с любимыми мне приятелями, ведь друг это не просто человек, он знает твои интересы и увлечения, совместный досуг это большая радость и веселье. друг всегда поддержит тебя в трудную минуту, даст совет, не позволит падать духом, это для меня тоже значимо. на мой взгляд дружба в человеке раскрывает только все положительные чувства и черты характера, такие как умение любить, уметь делится, так же научит вас дарить подарки и хорошее настроение, делать другим приятное.дружба самое светлое и доброе что есть

источник: сочинение на тему какие качества раскрывает в человеке дружба у человека

объяснение:

тип для меня так

4,5(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ