М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Суйлемдердү туура түзгүлө. 4. Айтып берди, эрежелер, жол, балдарга, жөнүндө. 2. CoopoTTy, байкем, кызды, кичинекей. 5. Берди, бизге, жакшы, кеңештерди. 1. Иштейт, милиционер, болуп, байкем. 3. Аны, тааныйт, баары, элдин.

👇
Ответ:
Hhhhhhhhelppppp
Hhhhhhhhelppppp
18.02.2021

жол эрежелери жонундо балдарга айтып берди . байкем кичинекей кызды сооротту . бизге жакшы кенештерди берди . байкем милиционер болуп иштейт. элдин баары аны тааныйт

Объяснение:

вжхвхыхыхыхы

4,6(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mudruivitya
mudruivitya
18.02.2021

«В рамках проведения квалификационного испытания с целью установления соответствия занимаемой должности Вам предлагается решить три педагогических ситуации. Внимательно прочитайте описание каждой ситуации и предложите Ваш вариант действий для их конструктивного разрешения. На выполнение задания Вам дается 1.5 часа.

При оценке результатов будет учитываться конструктивность и обоснованность предложенного Вами разрешения сложившейся ситуации: умение оперативно сориентироваться в ситуации и причинах ее возникновения; умение выбрать обоснованный ориентир для выстраивания собственного поведения, умение поставить и реализовать педагогические цели и задачи в различных, даже неожиданных ситуациях; умение учитывать особенности обучающихся; умение выработать и реализовать педагогического воздействия для разрешения сложившейся ситуации; умение предвидеть результаты воздействия. За предложенный Вами вариант по каждой из ситуаций Вы можете получить от «0» до «3» :

– вариант ответа отсутствует или предложенный вариант является антипедагогическим. Предлагается такой вариант решения, при котором проявляющиеся трудности и проблемы обучающихся (нарушение дисциплины, асоциальность, противодействие, конфликтность и т.д.) усилятся. Предложенный вариант может свидетельствовать о попустительстве и равнодушии к происходящему. В ответе может проявиться негативное отношение к другим участникам образовательного процесса, неудовлетворенность собственным социальным положением и др.

– приведен вариант разрешения ситуации нейтрального типа, это возможный, но не конструктивный вариант реагирования. Ситуация не станет хуже, но и не улучшится. Воспитательный и обучающий эффект будут минимальными. ответ не имеет обоснования или приведенное обоснование является не существенным. Решение направлено на то, чтобы «здесь и теперь» ситуация выглядела безпроблемной, а его негативное влияние на поведение и личностные характеристики обучающегося в будущем практически не учитывается.

– предложенный вариант реагирования направлен на достижение положительного воспитательного и (или) обучающего эффекта. В предлагаемом решении демонстрируется понимающее отношение к обучающимся, учитываются условия проблемной ситуации. Однако предложенное описание не содержит достаточного обоснования, направленность педагога на положительный эффект не подкреплена знаниями об особенностях возраста обучающихся, ведущих потребностях и мотивах, возможных причинах проблемного поведения, последствиях выбранного воздействия и др.

– дан конструктивный вариант реагирования и приведено его качественное обоснование. Предложенный вариант будет достижению определенных (указанных учителем) педагогических целей, формированию позитивных новообразований в форме знаний, умений или качеств личности обучающегося. Обоснование включает анализ педагогической ситуации, изложение возможных причин ее возникновения, постановку педагогических целей и задач; учет особенностей обучающихся; описание возможных ответных реакций обучающихся и других участников инцидента, предвидение результатов воздействия <…>”

Объяснение:

4,7(31 оценок)
Ответ:
BatsonPlay
BatsonPlay
18.02.2021

Останнім часом більшість людей стало приділяти собі і власному здоров'ю аж надто мала кількість часу, посилаючись на велику зайнятість і численну нестачу вільних годин. Деякі з них не звертають належної уваги своєму фізичному розвитку через банального і помилкового думки, що регулярні спортивні навантаження не мають особливого значення і навряд чи істотно вплинуть на їх здоров'я. Однак, як я вже сказав, подібні думки є не зовсім правильними, тому що спорт дійсно здатний кардинально змінити життя будь-якої людини.

Ні для кого не секрет, що регулярне заняття спортом приносить колосальну користь людському організму. Навіть звичайне дотримання здорового життя (ЗСЖ) без будь-яких тренувань допомагає людям помітно поліпшити своє самопочуття і підвищити імунітет до різних хвороб. І незважаючи на те, що невелика частина населення нашої планети не бачить в занятті спортом істотного сенсу, кожному з нас слід розуміти.

Залежно від вашого віку і поточного виду діяльності, заняття спортом може вплинути на Вас по-різному. Але, так чи інакше, цей вплив буде нести за собою виключно позитивний характер. Наприклад, якщо Ваша професія включає в себе нерухому роботу, через яку у Вас починається накопичуватися зайву вагу, то спорт і ЗСЖ відмінно до вам позбутися від подібної проблеми. Якщо ж Ваш рід діяльності пов'язаний з фізичною роботою, то спортивне навантаження дозволить вам збільшити свої силові якості, витривалість і багато іншого.

Якщо ж розглядати основні переваги спортивного життя в загальних рисах, то можна виділити її наступні переваги:

1. Регулярне заняття спортом зміцнює здоров'я і імунну систему людей, захищаючи їх від численних вірусних інфекцій і захворювань. Саме до такого висновку прийшли американські вчені-дослідники після проведення невеликого експерименту, в результаті якого з'ясувалося, що навіть вкрай незначне захоплення людиною фізичною діяльністю сприятливо позначається на функціональності його організму.

2. Спорт є ідеальним засобом для розвитку сили волі. Як правило, будь-яка спортивна дисципліна включає в себе досягнення певного результату, шлях до якого прокладається через різні перешкоди у вигляді сумнівів, ліні і болю. Отже, коли людина регулярно займається спортом, то він одночасно тренує і свої вольові якості.

3. Заняття спортом дозволяє людині задовольнити особистісні потреби в спілкуванні і обзавестися новими знайомствами. Досить-таки часто, люди займаються фізичною культурою в спеціально-відведених для подібної діяльності місцях (стадіони, спортивні майданчики і зали) спільно з іншими спортсменами, з якими в підсумку знаходять спільні інтереси і продовжують спілкування вже в повсякденному житті.

4. Фізичні вправи є найкращим методом боротьби із зайвою вагою. Ніякі дієти і, що набагато гірше, препарати не здатні зробити такий же ефект в процесі схуднення, як спортивні навантаження. До того ж, якщо людина з дитинства активно займається спортивною діяльністю, то таке захворювання як «ожиріння» його точно ніколи не наздожене.

5. Завдяки спорту можна обзавестися не тільки відмінним здоров'ям і настроєм, але і непоганим джерелом доходу. В даному випадку мова йде про професійні спортивні дисципліни, які дозволяють багатьом спортсменам займатися улюбленою справою і при цьому заробляти собі на життя. Ну і найголовнішим тут є те, що такого життя може досягти будь-яка людина, у якого є не тільки бажання стати кваліфікованим спортсменом, а й необхідні навички для досягнення цієї мети.

Крім усього перерахованого вище, спорт здатний до вам впоратися з емоційною напругою, гнівом і депресією; підвищити продуктивність і працездатність мозку; знайти високу самооцінку і впевненість в собі.

Основні вимоги при занятті спортом

Незважаючи на величезний достаток позитивних властивостей спортивного життя, було б несправедливо не згадати про її головні вимоги, які необхідно дотримуватися в процесі заняття спортивними вправами. В принципі, їх не дуже багато, проте кожне з цих умов необхідно виконати, щоб не отримати суцільної шкоди від майбутніх тренувань.

По-перше, щоб не завдати шкоди здоров'ю від заняття фізкультурою, потрібно пройти обстеження в поліклініці і переконатися, що Вам дозволено займатися тим видом спортивної діяльності, який ви вибрали.

По-друге, якщо ви займаєтеся таким видом спорту, в якому необхідно користуватися спортивним обладнанням, то перед їх використанням треба проконсультуватися з тренером або ж з досвідченим в цій справі людиною.

Відповідь з Росії

Объяснение:

4,8(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ