Відповідь:
Ніяким чином все, що буде прописано нижче, не має бути узагальнено кимось як якесь повчання або нарікання. На жаль, всі ми "одним миром помазані" і це не риторичне зауваження, а повноцінний і не лицемірний висновок всієї історії людства та її перебігу. Якщо трохи заглибитись у новітню історію, то з часів Мордехея з Левітів, відомого більш за прізвиськом Карл Маркс, людству прискіпливо "хтось" почав нав’язувати ідею боротьби з гріхами пихи та стяжання в революційний, насильницький та інший "дієвий Пояснення:
Відповідь:Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. ... Ми пояснюємо, що не можна називати незнайомцям свою домашню адресу? Ну, і в мережі все те ж саме. Зараз багато цікавих навчальних ресурсів для дітей створюється з метою навчання безпечній поведінці в Мережі. ... Не повідомляйте особисту інформацію через Інтернет нікому, крім людей, яких ви знаєте і яким довіряєте.
Пояснення:
Архитектура как и музыка использует законы гармонии. Очень часто это принцип золотого сечения. Негармоничное здание не только некрасиво, но и небезопасно с точки зрения прочности, может и рухнуть. Как не все ноты сочетаются друг с другом, так и в архитектуре выработаны каноны красоты сочетающихся пропорций, линий, объёмов.
И архитектуре и музыке присущ ритм. Архитектура очаровывает своей красотой организованности. В ней присутствует повторяемость: балконов, колонн, окон и т. д. В музыке отдельные звуки, чередуясь и сливаясь воедино, рождают мелодию. Архитектурой и музыкой мы восторгаемся, когда в них присутствует гармония. Архитектура своими формами, контурами, рисунком, а музыка своей динамикой, фактурой формируют наше настроение.
Я думаю так