Основна різниця - дифузія проти осмосу
Це два процеси, які беруть участь у передачі матеріалу з однієї позиції в іншу. Однак за визначенням вони дуже відрізняються один від одного. The Основна відмінність між дифузією і осмосом можна визначити за своїми визначеннями. Дифузія - це чиста передача молекул / матеріалу з зони високої концентрації в зону з низькою концентрацією. Осмос - це перенесення розчину через напівпроникну мембрану з області низької концентрації в область високої концентрації.
Що таке дифузія
Дифузія може мати місце в будь-якому середовищі. Найбільш поширений серед газів і рідин. Це чиста передача молекул розчинених речовин з області високої концентрації в зону з низькою концентрацією. Вважається, що вона сконцентрована, коли є багато молекул розчинених речовин, що займають невелику площу простору. І коли відбувається протилежне, то, як кажуть, низька концентрація. Існує природна тенденція переходу матеріалів з зони високої концентрації до низької, поки вони не стануть подібними за концентрацією. У цей момент можна вважати, що чиста передача розчинених речовин становить "0"
Такий рух відбувається через порожній простір, присутній у середовищі, що дозволяє розчиненим речовинам рухатися по простору. Тому дифузію можна взяти за приклад, щоб довести, що речовина не є неперервною. Кілька прикладів для цього процесу включають; запах духів, що потрапляє в наш нос (через рух молекул аромату через середовище повітря), розповсюдження барвника через склянку води (молекули барвника рухаються через порожні простори, наявні у водному середовищі, щоб порівнювати їх рівномірно). заповнити скло).
Що таке осмос
Цей процес передбачає переміщення розчину через напівпроникну мембрану з зони з низькою концентрацією до зони високої концентрації. Напівпроникна мембрана - це мембрана, яка здатна лише пропускати певні види матеріалу; зазвичай це дозволяє проходити молекули рідини і запобігати надходження твердих речовин. Навпаки, повністю проникна мембрана не буде контролювати матеріал, який проходить через нього.
У разі осмосу два розчини з різними концентраціями зберігаються розділеними напівпроникною мембраною. Що відбувається в цьому випадку, полягає в тому, що область з більшою кількістю розчину протікає в область з меншим розчином для того, щоб вирівняти концентрації. Однак, оскільки термін "концентрація" визначається на основі розчинених речовин замість розчину, передача розчину відбувається від площі з високою концентрацією до області з низькою концентрацією. Ідеальним прикладом для напівпроникної мембрани, яка є природно, є мембрана клітини. І хорошим прикладом осмосу буде вхід води в клітину. Коли немає чистого руху розчину через мембрану, система вважається осмотичним тиском.
Різниця між дифузією та осмосом
Визначення
Дифузія є чистою передачею молекул розчинених речовин з області високої концентрації в область низької концентрації.
Осмос є перенесення розчину через напівпроникну мембрану від зони низької концентрації до зони високої концентрації.
Потреба в мембрані
Дифузія не відбувається через мембрану.
Осмос відбувається через напівпроникну мембрану.
Тип переданого матеріалу
В дифузіясаме молекули розчинених речовин переносяться через середовище простору.
В осмосЦе рішення, яке рухається з однієї області в іншу.
Напрямок руху
Дифузія відбувається від області високої концентрації до області з низькою концентрацією.
Осмос відбувається від області з низькою концентрацією до області високої концентрації.
Объяснение:
Объяснение:
1) Точно в цель.
Игроки обеих команд располагаются в затылок друг другу в 8-10м от стены, где начерчены два круга радиусом 70см. Круги расположены на расстоянии 1м от пола. По сигналу первые номера в командах делают удар по мячу сначала правой, а затем левой ногой,стараясь попасть в круг. В случае неудачи удары повторяются, пока цель не будет поражена (попадание в линию круга не засчитывается). Лишь после этого мяч переходит ко второму игроку и т.д. Выигрывает команда, игроки которой быстрее поразят цель обеими ногами. Можно увеличить размеры мишени и разметить её концентрическими кругами (120см, 80см, 40см). Тогда команды набирают очки в зависимости от точности попадания в цель.
2) Удержи мяч.
Игроки выстраиваются в линию. По команде игроки каждой команды чередуют касания мяча подошвой обеих ног попеременно. Когда они уловят ритм движений, следует команда «поворот», игроки поворачиваются кругом, удерживая ногу на мяче. Побеждает та команда в которой игроки удержат мячи дольше всех.
3) Передачи мяча ногами.
Игроки делятся на бве команды (по 5-6 человек), каждая выстраивается по кругу на расстоянии вытянутых рук или шире. Получается 2 круга. Игроки в кругах рассчитываются по порядку номеров. Первые номера становятся в середину своих кругов и кладут перед собой мяч. Стоящие по кругу могут отметить свои места чёрточками или кружочками. По общему сигналу стоящие в центре игроки передают ногой мяч вторым номерам, получают его обратно и передают третьим. Получив от них пас, передают мяч четвёртым номерам и т.д. Побеждает та команда, которая удержит мяч дольше всех. Правила запрещают пропускать кого-либо из игроков, стоящих в кругу. Мяч можно передавать с обязательной остановкой его стопой или же с ходу без остановки, что быстрее, хотя и сложнее. Это оговаривается заранее.
2. В сердце попадает артериальная кровь.
3. Сердце двукамерное, состоит из предсердия и желудочка.
4. Кровь от сердца течет по артериям.