ответ:Романтизм — ідейний рух у літературі й мистецтві, що виник наприкінці 18 століття у Німеччині, Великій Британії та Франції.
Згодом поширився в Російській імперії, Польщі й Австрії, а з середини 19 століття охопив інші країни Європи,
Північної та Південної Америки.
Характерними ознаками романтизму є відмова від суворої нормативності в художній творчості, заперечення раціоналізму, що панував у лобу Просвітництва, акцент на почуттях та внутрішніх переживаннях людини; увага до особистості, її індивідуальних рис; неприйняття буденності й звеличення «життя духу», наявність провідних мотивів самостійності, світової скорботи (національної туги) та романтичного бунту, нескореності; історизм творів і захоплення фольклором.
Філософську базу романтизму заклав німецький філософ Фрідріх Шелліиг. Романтизм призвів до вироблення романтичного світогляду та романтичного стилю і виникнення нових літературних жанрів — балади, ліричної пісні, романсової лірики, історичних романів і драм.
Романтизм вплинув на: історичний живопис, портрет, гравюру, архітектуру, музику і літературу.
Объяснение:
В среде сарматов существовало имущественное или социальное неравенство. Об этом свидетельствуют богатые захоронения. Военная демократия сарматских племен было специфичнее всех других. Если у саков военная демократия была только для мужчин, то в сарматском обществе женщины тоже входили в военное сообщество племени. (находки в погребениях). Поэтому военная демократия была равна как для мужчин, так и для женщин. В обществе женщина занимала более высокое положение, чем в других обществах кочевых племен.
Общественный строй сарматов
Распадается первобытнообщинный строй и появляется имущественное неравенство
При формировании кочевого скотоводства был пик военной демократии
В военно-демократическом обществе сарматов активную роль играли и женщины