Объяснение:
На початку 1920 року В. А. Бунін залишив батьківщину. В еміграції їм були написані літературні шедеври, в тому числі цикл оповідань “Темні алеї”.
Всі розповіді цього збірника об’єднані однією темою – темою кохання. З різних сторін письменник висвітлює це почуття, показує всі його найтонші відтінки. Однак, розкриваючи тему любові, Бунін мимоволі оголює і багато моральні проблеми. Особливо гостро вони звучать в оповіданні “Красуня”.
Це один з самих невеликих оповідань циклу, але по глибині, за гостротою порушених у ньому питань, він, мабуть, перевершує багато інших. У кількох рядках письменник влучно зумів сказати про головні людські цінності: про добро і зло, про любов до ближнього.
У центрі оповідання досить типова життєва історія. Літній вдівець, має семирічного сина, одружився вдруге. Його нова дружина всім взяла. Вона молода, надзвичайно красива, господарча. От тільки дитина, син вдівця від першого шлюбу, їй припав до смаку. Вона його “спокійно зненавиділа”. Яких-небудь причин цього автор не називає, тому що їх просто не було. Зненавиділа і все.
Джерело: https://mykniga.com.ua/zmist/bunin-krasunya-tvir.html
В годы правления Нигалая 1 значительное внимание стало уделяться воспитанию нравственности, основанной на религиозных чувствах. Кроме того, правительство придало системе образования сословный характер. В приходских одноклассных училищах, где преподавал и грамоту, арифметику и Закон Божии, учились дети из «низших сословий»: крестьян и мещан. В уездных трёхклассных училищах дети купцов и ремесленников изучали русский язык, арифметику, начала геометрии, историю и географию. Более широкое и глубокое образование можно было получить в гимназиях, которые имели семь классов. В них учились преимущественно дети дворян, чиновников и богатых купцов,