М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
GLid
GLid
14.04.2021 23:44 •  Другие предметы

На рынке конкретного товара известны функции спроса Qd=8-P и функция предложения Qs=-7+2P. Производители товара получают субсидию

👇
Ответ:
Гулбахар
Гулбахар
14.04.2021
Мазасыз-осы шақ,сұрамайтыны-осы шақ,сатып-осы шақ,әкеліп-осы шақ,беріп-осы шақ,берді-өткен шақ,деді-өткен шақ,берсін-осы шақ,алдым-өткен шақ,келген-келер шақ,тоқылады-келер шақ,берген-келер шақ,деді-өткен шақ
4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ilnitskiy
ilnitskiy
14.04.2021
Черный квадрат Малевича! Увидев данную картину задумалась, почему, казалось бы просто черный квадрат, вызвал такой ожиотаж и интерес ценителей исскуства... Почему данная картина имеет такую широкую популярность и известность? Что в ней такого магического? Все гениальное просто! Если вглядеться в квадрат, что Вы там увидите? Черноту? Пустоту? А вдруг это темная, ночная комната, в которой спит маленькая всетловолосая девочка? Вдруг там изображено поле боя какого-нибудь великого сражения, ночью! Для каждого человека - эта картина разная! Фантазия - вот её настояещее имя, безграничное количество натюрмортов и портретов, столько всяких вариантов - сколько может предложить Ваша фантазия! Великое впечатление оказала на меня данная картина! Браво художнику
4,5(26 оценок)
Ответ:
Ecli
Ecli
14.04.2021

Відповідь:

П'єса Г. Ібсена "Нора" ("Ляльковий будинок") викликала бурхливі суперечки в суспільстві, подекуди у вітальнях навіть вивішували об'яву: "Просимо не говорити про "Ляльковий будинок". Власне, нова драма почалася зі слів головної героїні Ібсена, які були сказані чоловікові Хельмеру: "Нам з тобою є про що поговорити". Ібсен створив своєрідний жанр п'єси-дискусії, де для персонажів головним стає не досягнення життєвого успіху, а пошук справжніх доказів істини в діалозі. П'єса-дискусія викликала дискусії й у житті.

Справа в тому, що навіть при сьогоднішній емансипації жінки поведінка Нори — те, що вона пішла від дітей, — не може вважатися нормою, а в часи Ібсена це ображало суспільну мораль.

Роль Нори — серйозний іспит для будь-якої актриси. Зі знаменитих актрис Нору грали італійка Елеонора Дузе і росіянка Віра Комісаржевська. Перша скоротила текст п'єси, друга ж зіграла цілком за Ібсеном.

Допускалося, що в художньому творі, і в драмі в тому числі, існує своя логіка розвитку характеру, що визначає вчинки героїв, тобто нічого несподіваного, за цією концепцією, у житті героя бути не може. Нора любляча мати і, за логікою нормального міркування, сварка з чоловіком не може стати причиною її відходу від дітей. Як могла ця "пташка", "білочка" зважитися на такий вчинок і так завзято відстоювати свою точку зору?

Ібсен не пішов шляхом стандартного розвитку подій. Він був новатором в області драматургії, тому психологічна неадекватність героїв стала в нього символом неадекватності суспільних відносин. Ібсен створив аналітичну, а не психологічно-побутову п'єсу, і це було нове. Ібсен показав, як людина всупереч усьому, всупереч психологічній вірогідності наважується бути самою собою.

"Мені потрібно з'ясувати для себе, хто правий — суспільство або я, — повідомляє Нора чоловікові. — Я вже не можу задовольнятися тим, що говорить більшість і що пишуть у книжках. Мені самій потрібно подумати про всі ці речі і спробувати зрозуміти їх".

Створивши нову за настроєм п'єсу (аналітичну), Ібсен "не розвантажив" її від побутових подробиць. Так, п'єса починається з різдвяної ялинки, що купила і принесла додому Нора у Святий вечір. Різдво для католиків і протестантів — головне свято року, воно є уособленням сімейного затишку і тепла. Крім ялинки драматург наводить багато інших побутових подробиць. Це і неаполітанський костюм Нори, у якому вона буде танцювати на вечірці в сусідів, потім у цьому ж костюмі вона почне рішучу розмову з Хельмером. Це і поштова скринька, де лежить викривальний лист від лихваря, візитки Ранка зі знаком швидкої своєї смерті. Ідучи від Хельмера, Нора хоче взяти з собою тільки ті речі, що привезла зі свого будинку, одружившись. Вона "звільняється" від речей "лялькового будинку", від усього, що здається їй нещирим, чужим. У безлічі подробиць Ібсен прагнув показати "засмічення" життя в будинку Хельмера. Разом з тим ці подробиці підтексту допомагають читачу і глядачу розібратися в подіях, що відбуваються.

Пояснення:

4,8(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ