М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dima2002eee
dima2002eee
01.04.2022 22:00 •  Другие предметы

Самые большие социальные группы – это классы, потому что классовая принадлежность определяется: А) отношением человека к средствам производства;

👇
Ответ:
SandraBulitl
SandraBulitl
01.04.2022

1. У одного доброго человека была дочь.
2. Он женился второй раз .
3. Мачеха невзлюбила падчерицу, решила её со свету сжить.
4. Велела она деду отвезти девочку в лес.
5. Старик поплакал, но отвёз дочь в лес.

 

4,7(72 оценок)
Ответ:
Emmaff
Emmaff
01.04.2022

1. У одного доброго человека была дочь.
2. Он женился второй раз .
3. Мачеха невзлюбила падчерицу, решила её со свету сжить.
4. Велела она деду отвезти девочку в лес.
5. Старик поплакал, но отвёз дочь в лес.

4,6(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
07Лизочек07
07Лизочек07
01.04.2022
возможный ответ к заданию по литературному чтению
По телефону надо говорить коротко, только по делу, только о самом важном: передавать какую-либо информацию, назначать встречу, сообщить новость, пригласить на праздник, поздравить с днем рождения, уточнить домашнее задание, пригласить на каток, в кино, в театр.
— Здравствуйте! Это Петя. Можно позвать к телефону Васю?
— Привет, Петя. Слушаю тебя.
— Ты запомнил название рекомендованной учителем литературы книга для внеклассного чтения?
—  Он назвал кшну Виктора Драгунского «На Садовой большое движение».
— Вася, у тебя есть дома эта книга?
— У меня нет.
— Пойдешь в библиотеку?
— Наверное, пойду, но не сегодня.
—  Возьмешь меня с собой, я тоже хочу записаться.
— - Договорились.
— Ну, пока!
— До завтра!
4,8(44 оценок)
Ответ:
238064356
238064356
01.04.2022

Людину можна назвати красивим? Того, у якого гарна зовнішність, або того, у якого хороші вчинки? Звичайно, краса зовнішня завжди привертає, радує око. Але важливіше, на мою думку, мати внутрішню красу, яка проявляється у вчинках, поведінці, ставленні до людей, навколишнього світу.

Такі думки з'явилися у мене після прочитання казки англійського письменника Оскара Уайльда "Хлопчик-зірка". Разом з тим виникло багато питань, на які я спробую дати відповідь.

Як відомо з сюжету казки, Хлопчик-зірка був карколомним красенем. Герой "мав личко біле і ніжне, немов висічене зі слонової кістки, і золоті кучері - як пелюстки нарциса, і губи - як пелюстки червоної троянди, і очі - як фіалки, що дивляться в чисту воду струмка. І він стрункий, немов квітка в поле, де не ступала нога косаря ". Крім того, він був метким, вмів танцювати, співати та грати на сопілці. Однак ця краса обернулася герою на шкоду, бо ріс він гордовитим, себелюбним і жорстоким. Хлопець соромився сільських дітей, називав їх своїми слугами, не мав співчуття до нужденних, сліпим, калікам, скривджених долею, кидався в них камінням і насміхався. Любив він тільки себе. У Хлопчика-зірки було кам'яне серце, і свій холод він поширював на всіх, тому що діти, спілкуючись з ним, теж ставали такими ж жорстокими і себелюбними.

Для нього не було нічого святого. Хлопчик-зірка знехтував і прогнав навіть свою матір, який відрікся від неї. Це було найбільшим злом героя, і за це він був покараний. Хлопчик-зірка втратив свою красу, став гидким і потворним. Обличчя його виражало справжнє єство.

Тільки тоді герой ніби схаменувся і пішов шукати свою матір. Хлопчику-зірці довелося зазнати багато страждань, він на собі пізнав приниження, нехтування, голод, спрагу. Все це змінило його на краще, він відрікся від своєї гордині. І тільки тоді зустрів матір і батька, які були королівського роду. Хлопчик-зірка став правити містом, і був він "милосердний і справедливий до всіх. Нікому не дозволяв він звертатися жорстоко з птахами і звірами, і вчив усіх любові, добра і милосердя. Голодним він роздавав хліб, а голим - одяг, і в його державі панували мир і достаток ".

Здавалося, так буде тривати вічно, але правил Хлопчик-зірка недовго: через три роки він помер. Як бачимо, за все треба платити. Занадто багато робив зла і, не дивлячись минулі їм важкі випробування, доля розпорядилася з ним так.

Казка вчить, що перш ніж зробити якийсь крок чи вчинок, треба добре подумати. Не можна дозволяти собі бути жорстоким, гордовитим. А ще треба пам'ятати, що зовнішня краса - це не привід робити ганебні вчинки. Бо найголовніше - це краса душі. Завдяки Оскару Уайльду і його казці, я зрозумів таку істину.

4,5(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ