Старість потрібно розглядати в контексті стосунків між старшими і молодшими особами. Зокрема ми, як християни, стараємося приймати старшу людину в контексті нашого ставлення до Всевишнього. Саме тому перед старшою людиною завжди потрібно встати, їй завжди потрібно вклонитися, а також належить відкрити своє вухо для того, щоб її почути. Адже тільки тоді через неї можна почути голос Божий.
Объяснение:
Старість не радість, а молодість не вічність. Вважаю, що від того, з якою повагою ставимося до старших осіб з досвідом, які прожили життя, залежить наше сьогодення та майбутнє. Є багато різних висловів та афоризмів, які намагалися дати визначення, що ж таке старість. Зараз мені пригадується вислів Лоуренса Пітера, який говорив, що старість — це коли у тебе є відповіді на всі запитання, але ніхто не запитує. Можна сказати, що старість — це умовне поняття, — зазначає духовний лідер греко-католиків.
Книга мудрості Святого Письма говорить нам, що старість і мудрість людини не обчислюється кількістю років. Старість і молодість — це стан душі. Людина може бути літньою, але мати молодечого духа та почуватися молодою, активною, плідною. А хтось може бути за віком молодий, але вже думає чи мріє про спочинок і тихе життя, тобто старіє духом.
Всё, чем могла тем
задания суммативного оценивания за 2 четверть по предмету история казахстана 5 класс 1) первые орудия труда древних человеку из них ,2)постоянный устойчевый родственный колектив это? 3)бумеранг был изобретен в эпоху, 4) какой вид хозяйства характерен для людей камменого века?5) в переод мезолита родовая община представляет собой 6. Прочитайте текст и напишите причины возникновения кочевого скотоводства в Казахстане.Люди использовали лошадей как транспорт и как еду. Они хорошо переносили холод и под снегом могли найти себе еду. Появление металла в основном хорошо использовать возможности лошадей. На территории Западного Казахстана распространенным животным был верблюд. Он мог надолго терпеть жажду и не искать себе еды. В основном его использовали в качестве транспорта.
Одна из главных причин появления кочевого скотоводства - изменение климата. Потепление и осушение климата, учащение засух, что мешало земледелию. Резкое увеличение поголовья скота привело к сокращению пастбищ вокруг стоянок. Поскольку животным постоянно были необходимы новые пастбища, скотоводы были вынуждены несколько раз в год перемещаться с одного места на другое. 7)Вклад кочевой цивилизации в мировую культуру