“Що важливіше в нашому житті: дружба чи кохання?”
Це питання, я переконаний, не раз турбувало кожного з нас. А, навіть, якщо не кожного, то принаймні більшу половину. Аби дати відповідь на це провокативне та складне запитання, потрібно добре поміркувати, зважити всі “за” і “проти”.
Ніхто не буде сперечатися, що кохання – прекрасне почуття, особливо, якщо воно взаємне та щире. І, якщо воно таки присутнє в житті людини, то його варто цінувати та берегти. Закохана людина не помічає нічого і нікого довкола. Центром всесвіту для неї стає кохана половинка.
Але перш ніж признаватися
в коханні потрібно добре подумати чи дійсно це почуття є справжнім і відданим чи не є це просто тимчасовим захопленням. У молодому віці симпатія швидко спалахує, але, нажаль, в багатьох випадках так само швидко згасає, тому це швидкоплинне почуття не варто плутати з коханням.
А друзі, хто вони? Впевнений, що це люди, які підтримують нас повсякчас, навіть після розчарування в стосунках. Справжні друзі ніколи не залишать тебе на одинці з життєвими труднощами та проблемами, завжди прийдуть на до , підтримають і дадуть розраду. Любов приходить і минає, а друзі залишаються.
Саме вони допомагають залікувати сердечні
рани в моменти зневіри та пригніченості. Над цим варто задуматися.
Таким чином, для кожного відповідь на питання, що ж є важливішим дружба чи кохання своя, але для мене вона є такою – нізащо не можна проміняти справжню дружбу на захопленість протилежною статтю.
Объяснение:
тебе поставят 10(личный опыт)
Вопросу физической активности населения в нашей стране в последнее время уделяется очень много внимания. Заниматься спортом призывают не только медики и профессиональные спортсмены, но и всем известные люди - политики, артисты, режиссеры. Они активно пропагандируют здоровый образ жизни.
Не секрет, что все хотят быть крепкими и здоровыми. У молодого поколения стало престижно и модно ходить в спортзал, бегать по утрам, посещать различные спортивные секции или заниматься после напряженного рабочего дня в фитнес-центре. Поэтому когда заходит речь о физической нагрузке как об альтернативе вредным привычкам, хочется узнать, действительно ли спорт их преодолеть?
Давайте разбираться. Вредные привычки и физические нагрузки – вещи несовместимые, поскольку они реально мешают восстанавливаться и прогрессировать в спорте. Скажем, бросить курить из-за абстрактной возможности заболеть раком или ишемической болезни сердца гораздо сложнее, чем бросить курить из-за того, что одышка мешает бегать по утрам.
из 15 вылетает 7 остается 8
из 8 вылетают 4 ост 4
затем 2 ост 2
и последний бой определяет победителя
10 + 7+ 4 + 2 + 1 = 24 боя