М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чему равна электроёмкость конденсатора, если напряжение на его обкладках 50 В, а энергия его электрического поля 0,5 мкДж?

👇
Ответ:
ivanovaanastasi1
ivanovaanastasi1
28.06.2020
Богдан Хмельницький (1595–1657) – найвизначніша і водночас найсуперечливіша постать в історії України. З його ім’ям пов’язані події Визвольної війни українського народу проти Речі Посполитої (нинішня Польща), утворення козацької держави – Гетьманщини. Та найбільше суперечок викликає рішення перейти під протекторат Московської держави.Ореолом месництва оточене приєднання Хмельницького до козаків та початок повстання проти Речі Посполитої. Богдан вже на той час був відомою та впливовою фігурою серед українського панства, підтримував православ’я, мав впливові зв’язки за кордоном, був у добрих стосунках з тодішнім королем Речі Посполитої Владиславом IV. Під час одного з боїв Хмельницький врятував Владиславу життя, коли той був ще королевичем. Але польські можновладці в Україні дивилися на Хмельницького з недовірою. Особливо це стосувалося заможної шляхетної родини Конєцпольських, що володарювали на Чигиринщині. Вони вирішили позбавити Хмельницького маєтку в Суботові, а самого Богдана стратити. Маєток був зруйнований, малого сина Хмельницького катовано. Богдану вдалося врятуватися, але він втратив дружину, яка не витримала цього. Відтак Хмельницький подався до Запоріжжя із загоном козаків, де його було обрано гетьманом, організував повстання проти Речі Посполитої. Але більшість істориків вважають події в Суботові лише приводом і вказують на вірогідність заздалегідь підготовленого повстання.Хмельницький був незвичайною людиною, тому повстання, яке він очолив, не було простим заколотом невдоволених козаків. Воно перетворилося на справжню Визвольну війну, яка тривала шість років з 1648 до 1654-го. І саме з неї почалася розбудова Гетьманської України. На той час Гетьманат вже вів незалежну від Польської держави політику, шукаючи союзників. Розпочинаючи війну, Хмельницький заручився політичною і військовою підтримкою Туреччини і Кримських правителів. Пізніше після довготривалих переговорів гетьман уклав союз із Росією, що зрештою призвело до переходу частини українських земель під протекцію Російської держави.Хмельницький був не тільки освіченою людиною, чудовим полководцем, який виграв багато важливих битв, але й тонким дипломатом, що розумів всі підводні течії тогочасної європейської політики. Проявив він себе і як державний діяч, що розумів потреби створеної ним держави і присвятив своє життя її захисту, укріпленню та визнанню на міжнародній арені.І як би не оцінювалися відносини Хмельницького з Московською державою, безперечно, його головне досягнення – утворення Козацько-Гетьманської держави, яка проіснувала з 1648 року до 1764. Завдяки саме його зусиллям була створена чітка система адміністративно-територіального та військового устрою та управління, судова система. Таким чином Хмельницьким були створені всі можливі на той момент умови для укріплення та зростання Української держави, закладено фундамент, на якому вже з ХХ століття будується суверенна Україна.
4,5(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nnas22
Nnas22
28.06.2020

В данной ситуации директору магазина предстоит принять наиболее эффективное управленческое решение. А именно: выяснить у продавца, когда он закончит разговор по телефону, причину невыполнения задания и принять соответствующее решение. В этой ситуации, возможно, были какие-то объективные причины.

В данном случае налицо проблемная ситуация: директор поручил задание, а продавец не выполнил. Прежде чем принять управленческое решение, необходимо разобраться в сложившейся ситуации:

1) выяснить причину (причины) и условия возникновения данной причины (причин),

2) найти пути решения данной проблемы,

3) оценить возможные риски и последствия,

4) принять оптимальное решение,

5) довести принятое решение до исполнителя,

6) осуществить контроль за ходом его выполнения.

Любое принимаемое решение должно основываться на достоверной информации, анализе всех факторов, повлиявших на возникновение проблемной ситуации.

Какие отрицательные последствия могут вызвать неприемлемые решения?

1) Если прервать разговор продавца и в повышенном тоне потребовать от него выполнения распоряжения, то директор покажет свою невоспитанность, несоблюдение субординации, что подорвет его авторитет среди работников.

2) Если организовать погрузку тары в автомашину лично, то директор может потерять автоитет среди подчинённых. Может сложиться мнение у работников, что его поручения можно и не исполнять. Сам справится.

3) Если поручить эту работу другому, то останется невысненной причина, по которой первый работник не выполнил задание. Возможно, будут упущены какие-либо очень важные обстоятельства.

5) Если ничего не предпринимать, то возможна потеря дохода, либо срыв поставок, что повлечёт за собой выплту неустойки. Опять же подрыв авторитета директора (можно его задания не выполнять).

4,7(65 оценок)
Ответ:
innagavr
innagavr
28.06.2020

Өзің өмір сүрген жылдары қазақ мемлекеттік университетінің профессоры болды ал оның шығыс және оңтүстік-шығыс азияда кең таралған түрі бар деп есептейді екен деп тілеймін мен халқыма қызмет етеді де бар деп есептейді екен деп тілеймін мен жақсы мінезге жетелей деп аталады және деп тілеймін таусылмайтын махаббат жайлы мәліметтер және оңтүстік-шығыс және шығыс Азия және Қазақстан республикасының мемлекеттік рәміздері бар ма өзі деп аталады және оңтүстік-шығыс және солтүстік-батыс бөлігінде орналасады және Қазақстан республикасының және Ресей ұлттық құрамасының сапында өнер көрсетеді және

4,6(54 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ