З світової літератури нам відомі образи великої кількості різних лицарів. Вони володіли істотною кількістю різних характеристик і якостей. У минулому лицарем був чоловік шляхетного роду і походження, який творив добрі справи, причому робив це абсолютно безкорисливо і без бажання отримати за це якусь вигоду або користь. Втім, це можна називати лише спільною рисою всіх лицарів. В цілому ж вони мали безліч особливостей і характеристик. Отже, випадки були різні. Втім, потрібно орієнтуватися саме на те, що було між ними всіма загального.
Объяснение:
У молодому віці багато людей замислюється про те, ким бути і яким бути. Ці питання, насправді, абсолютно різні, вони мають дуже мало спільного між собою. Як правило, під питанням “ким бути?” сприймається майбутня професія, справа, заняття, сенс життя і її призначення. А ось питання “яким бути?” повинно отримати відповідь в дещо іншій формі, тому що […]...
Думається мені, що він повинен бути подібний лицарю минулих років. Він повинен робити справжнє велике добро людям, але нічого не вимагати від них у відповідь. Крім того, такий лицар повинен бути повністю байдужим до того, що думає про нього суспільство і всі ті люди, які його оточують.
Це потрібно тому, що будь-який лицар неминуче зіткнеться з тим, що його оточують звичайні люди, які будуть твердити йому про те, що лицарські вчинки – це нерозумно, безглуздо і не несе лицарю ніякої користі і до в умовах сучасних ринкових відносин.
Я не виключаю, що лицарі в сучасному світі просто не існують і не зустрічаються. Нинішнє суспільство вважає будь-яке лицарство дурістю і чимось несерйозним. Той же, хто вміє протистояти суспільству і не боїться йти проти нього, в той же час бажає робити добрі безкорисливі вчинки, той може бути справжнім лицарем.
2) первая цепь ДНК — ЦАТ-ГГЦ-ТГТ-ТЦЦ-ГТЦ, вторая цепь ДНК — ГТА-ЦЦГ-АЦА-АГГ-ЦАГ, всего в этой ДНК содержится 30 нуклеотидов (100 %), из которых с аденином 6 нуклеотидов, с тимином 6 нуклеотидов, с гуанином 9 нуклеотидов, с цитозином 9 нуклеотидов; 6 нуклеотидов от 30 нуклеотидов составляет 20 %, а 9 — 30 %, соответственно, А = Т = 20 % и Г = Ц = 30 %;
3) длина участка гена — 15 пар нуклеотидов.