М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Углеводород содержит 85,7% углерода. Определить молекулярную формулу вещества, если известно, что 1 л (н.у.) его имеет массу 1,875 г.

👇
Ответ:
AliAlinka2006
AliAlinka2006
02.08.2021
Вещество- углеводород СхНy.
Массовая доля водорода равна:
100%-85,7%=14,3%
Зная объем вещества и его массу, можно найти молярную массу вещества:
V=Vm× ν    (1)
m=М× ν     (2)
Из первой формулы найдем количество вещества углеводорода, причем после запятой необходимо взять три значащих цифры:
ν =V/Vm=1 л/22,4 л/моль=0,0446 моль
Из формулы (2) найдем молярную массу вещества:
M=m/ν =1,875 г/0,0446 моль=42 г/моль.
Воспользуемся формулами массовой доли элемента, из которой можно найти число атомов элемента (n):
n(С)=(85,7%×42)/(12×100%)=3
n(Н)=(14,3%×42)/(1×100%)=6
Ответ: С3Н6.
4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ipgt
Ipgt
02.08.2021

Людське життя непередбачуване і швидкоплинне. Кожен з нас коли-небудь замислювався, чого ж він хоче досягти у житті. І найперша відповідь, яка приходить – хочу бути щасливим.

Та що ж таке щастя? Багато хто мріє про успішне життя, кар`єру, сім`ю, злагоду і довір`я… Та немало людей прагнуть просто грошей, багатства і влади – це також їхній вибір, і він має право на існування. Як на мене, щастя – це коли в тебе велика родина, лад і добробут у ній, твої близькі живі і здорові… Ось таке повинно бути щастя. Саме про нього я мрію.

Сенс людського життя, призначення людин на землі, її морально-етичний вибір – ці всі питання хвилюють кожного з нас. Ми всі робимо вибір. Для багатьох мрії так і залишаються мріями. Але ж над ними треба працювати, щоб вони втілилися у життя, а не загубилися у часовому просторі. У мене також є мрія, чи, можливо, мета у житті, до якої я прагну. Полягає вона у тому, щоб отримати гарну освіту, влаштуватися на хорошу роботу, створити власну родину і, нарешті, відреставрувати будинок, у якому я народилася і пройшло моє дитинство.

Не буду говорити, що не хочу багатства чи визнання. Кожен з нас мріє про краще життя. Але не хочу, щоб вони стали моєю єдиною життєвою метою. Адже найголвніше – залишатися людиною. Людиною, яка вміє співпереживати і співчувати, яка може безкорисливо до ншому. Також призначення людської істоти я вбачаю в тому,б щоб розвиватися. Звичайно, ми отримуємо освіту, але на цьому не слід зупинятися. Освіту треба продовжувати у вищих навчальних закладах, займатися самоосвітою. Недарма кажуть, що навчатися ніколи не пізно.

Але річ не лише в освіті. Я вважаю, що розвиватися потрібно і в інших галузях життя, мабуть, в усіх. Читати книжки класиків і сучасних авторів, слухати різну музику, знайти своє хоббі, адже воно також допомагає відкрити у собі щось нове, чомусь навчитися. Навіть у роботі за своєю спеціальністю необхідно вдосконалюватися. Недарма вчителів, медиків та фармацевтів кожні п`ять рокі відправляють на курси підвищення кваліфікації – так вони дізнаються про щось нове у своїй професії, поглиблюють і вдосконалюють свої знання. Як кажуть, немає межі досконалості…

Ще я, як і кожен громадянин нашої держави, мрію про мир і спокій у ній. Хочу, щоб моя країна була успішною і процвітаючою і буду намагатися прикласти до цьго всі зусилля. Адже я не усвідомлюю себе без моєї Батьківщини, і все, чого я хочу досягти у житті, пов`язане з нею.

Тож я прагну, щоб світ, у якому я живу, став кращим, прагну самореалізуватися та самовдосконалитися, знайти своє місце у ньому.

4,4(93 оценок)
Ответ:
zarinkakoshzhan
zarinkakoshzhan
02.08.2021

1. Составление рисунка блочной мозаики и определение ее размеров  

2. Определение размеров и породы брусков, составляющих блоки этой мозаики

3. Раскрой пиломатериалов на заготовки требуемого размера.  При выпиливании заготовок из влажных пиломатериалов следующая операция — сушка.

4. Обработка заготовок в размер по сечению.

5. Склеивание заготовок в пластины. Операция выполняется по принципу склеивания мебельных щитов из реек.

6. Калибрование пластин по толщине.

7. Склеивание пластин в блоки и технологическая выдержка.

8. Обработка блоков в чистовой размер (соответствует размеру элементов блочной мозаики).

9. Раскрой блоков на элементы мозаики. Может осуществляться на ленточнопильных станках (при большом сечении блоков) или на круглопильных.

10. Шлифование (при необходимости) элементов мозаики.

Объяснение:

вот вариант

4,6(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ