М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чем язык «Песни,,.» отличается от языка былин? Почему здесь, по-вашему, так мало устаревших слов? Найдите в тексте слова, которые указывают

👇
Ответ:
dashani7562
dashani7562
03.03.2022
Рифмой, потому что былины рассказывают истории без рифмы, а песни с рифмой. И в песне и в былинах есть повторы в описаниях, много эпитетов, украшающих записи летописцев. В былинах идет сопоставление героев, в Песне-нет. Бадынок - нартский эпос, так как имена героев указывают на это и некоторые национальные слова.
4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Maer12
Maer12
03.03.2022

Лінійні й кутові розміри, що визначають номінальне розташування і (або) номінальну форму елементів, обмежених допуском, при призна­ченні допуску нахилу, допуску форми заданої поверхні або заданого профілю позначають на кресленнях без граничних відхилень і беруть в прямокутні рамки.

Допуски розташування охоплюючих і охоплюваної поверхонь можуть бути двох видів — залежними і незалежними. Залежним називається допуск розташування, значення якого зале­жить не тільки від заданого граничного відхилення, а й від дійсних відхилень розмірів поверхні, що розглядаються. При залежних допусках мають задаватися граничні відхи­лення розташування, які відповідають найменшим граничним роз­мірам охоплюваної поверхні.

4,6(26 оценок)
Ответ:
oksakuvp01cde
oksakuvp01cde
03.03.2022

Байрон є одним з найвидатніших представників романтичного напряму в поезії XIX століття. Життя цієї непересічної людини було ніби дослівником до його віршів. Дійсно, коли родовитий англієць гине в чужому краю, стомлений боротьбою за щастя чужого народу, це щось та й значить.

Незважаючи на те що Байрон вважається типовим представником романтичного напрямку в західноєвропейській літературі, його вірші чітко відрізняються, скажімо, від творів його земляка Сауті чи француза Гюго. Романтичний герой Байрона стає до заздалегідь безнадійної боротьби з ворожим світом. Так, поет вибирав собі героїв, які вступали у двобій — сам на сам з цілим світом.

У поезії "Прометей" Байрон звертається до відомого персонажу античної міфології — титана Прометея. Цей герой був скараний богами за непокорство. Поет змальовує титана як борця за щастя людей:

Титане! Ув очах твоїх

Відбилось горе і тривоги

Земних життів, що гнівні боги

Погордо зневажали їх.

Прометей отримав за свій великодушний вчинок страшну кару. Байрон захоплено зауважує, що Прометей проявив власну волю, знехтувавши настановами богів:

Ти боротьбу обрав, Титане,

В двобої волі і страждань

Прийняв ти муку без вагань.

Зевс Громовержець у поезії виступає як майже сліпа і гнівна сила, що здатна придушити все волелюбне й живе. Нехай Прометей карається тяжкою мукою, та людство не забуває про того, хто подарував йому вогонь, навчив ремісництва та письма. За Байроном, кожна свідома людина має наслідувати приклад, який ще за сивої давнини подав Прометей:

Дивіться також

"Валтасарове видіння" (повний текст)

Біографія Джорджа Гордона Байрона

 

Хай доля зла тебе скувала,

Та виклик твій, борця зухвала,

Завзяття вогняне твоє,

Твій гордий дух і непокора

Для смертних прикладом стає.

Інша важлива риса поетичного світосприймання Байрона — щира ненависть до тиранів та погноблювачів людства всіляких мастей. У поезії "Валтасарове видіння" Байрон засобами поетичної мови переказує біблійну легенду про останнього вавілонського царя — страшного й жорстокого Валтасара. Під час бучного свята на розкішній стіні палацу невідома рука виводить таємні та зловісні письмена. Наляканий цар наказує розтлумачити тайну цих слів, але ні волхви, ані жерці неспроможні цього зробити. І лише бранець-чужинець розгадує зловісну таємницю:

"Загине Вавілон, —

Над ним нависла кара.

Могила, а не трон

Чекає Валтасара".

Цю поезію можна вважати попередженням усім володарям, які забули про честь, совість та Бога. До речі, та ж сама тема втілена у відомій російській революційній пісні "Пусть деспот пирует в роскошном дворце". Таким чином, потяг до, так би мовити, силових засобів зміни суспільного ладу теж не чужий Байрону.

Объяснение:

4,5(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ