- 0,8z (в квадрате Z) + 0,4z+2,4=0
D= 0,16+ 4*0,8*2,4=7,84>0
z1=-0,4-2,8/2*-0,8=1,28
z2=-0,4+2,8/2*-0,8 =-0,96
Уи́льям О́ккам (или Оккамский) (англ. William of Ockham; ок. 1285, Оккам, графство Суррей, Англия — 1347, Мюнхен, герцогство Бавария, Священная Римская империя) — английский философ, францисканский монах из Оккама[1], маленькой деревни в графстве Суррей в Южной Англии. Сторонник номинализма, считал, что существует только индивидуальное, а универсалии существуют только благодаря абстрактному мышлению в человеческом уме, а помимо этого не обладают никакой метафизической сущностью. Считается одним из отцов современной эпистемологии и современной философии в целом, а также одним из величайших логиков всех времён.
Справжні цінності в житті людини за повістю В. Короленка “Сліпий музикант”
Читаючи повість Володимира Короленка “Сліпий музикант”, ми розуміємо, що є в житті цінності, які важливы для всіх і будуть такими завжди. Наприклад, щира дружба, любов, сім’я.
Саме співчуття та розуміння перетворили сліпого хлопчика Петруся, який майже не спілкувався з однолітками, на вірного друга. До та дружня підтримка з боку дядька до йому стати більш впевненим в собі, і ось юнак вже прагне вдосконалювати свій талант.
Дружба, кохання та створення сім’ї до Петру Попельському не тільки стати щасливою людиною, гармонійною особистістю, але й досягти успіху. Бо я вважаю, що, якщо б не Евеліна та дядько, Петрусь би виріс нещасною та невпевненою в собі людиною, яка страждає через свою сліпоту.Також надзвичайно важливий у нашому життыі зір, хоча більшість цього навіть не розуміє. Бачити світ, знати як виглядає захід сонця та світанок, впізнати обличчя матусі, зуміти розгледіти хоть щось. Для сліпої людини це недосяжні бажання. А вміти бачити не дивлячись – це справжній талант.Прочитавши цю повість, розумієш, що потрібно цінувати те, що маєш, та прикладати зусиль задля досягнення своїх мрій та цілей.
-0,8²х+0.4х+2.4=0 /домножин на (-40)
2х-х-6=0
D=1+48=49
х₁=(1+7)/4=2
х₂=(1-7)/4=-1.5