Объяснение:
Гумані́зм епо́хи Відро́дження, Ренеса́нсний гуманізм, також класи́чний гуманізм — європейський інтелектуальний рух, що є одним з визначальних компонентів Ренесансу як історичної й культурної епохи, основною ідеєю якого було поліпшення людської природи через вивчення античної літератури.
Виник у Флоренції в середині XIV століття, існував до середини XVI століття; з кінця XV століття поширився на Німеччину, Францію, Нідерланди, Англію, і меншою мірою на Австрію, Швейцарію, Іспанію, Португалію, Польщу, Моравію, Богемію, Угорщину, Хорватію та інші країни.
Зародження гуманізму пов'язують з іменем поета й мислителя Франческо Петрарки (1304–1374). Гуманізм був насамперед тницьким рухом, що надавав першочергового значення літературі. Гуманістична освіта, на думку гуманістів, мала сприяти всебічному розвиткові особистості: знання мали поєднуватися з чеснотами, правдивий зміст з довершеною мовною формою, тож центральну роль в гуманістичній освіті мали відігравати літературознавство й мовознавство.
Важливою ознакою гуманізму епохи Відродження було відчуття приналежності до справді нової епохи, потреба відмежуватися від минулих століть. Це минуле, яке у той час почали називати Середньовіччям, відкидалося представниками гуманізму, як меншовартісне у порівнянні з античною епохою, яку гуманісти сприймали за взірець і бажану норму для всіх сфер людської діяльності. Чи не найголовнішою метою гуманістів було відродження прямого культурного зв'язку з античністю. Звідси випливала вимога до орієнтації на автентичні античні джерела, що знайшла своє лаконічне визначення в латинському вислові ad fontes (тобто «до джерел»).
Зміст
На сегодняшний день в наших странах построили много фабрик, заводов. Это загрязняет нашу окружающую среду, но что мы можем сделать что бы сохранить нашу окружающую среду?
Во первых: Мы можем устраивать чистые четверти, субботники. Во вторых: также мы можем собирать мусор на улице, он загрязняет нашу природу. Сажайте деревья, ведь деревья легкие планеты, то есть и наши легкие. Сейчас мы дети, и не можем прекратить выброс мусора в окружающую среду, много фабрик сбрасывают свои отходы в реки, озера, моря, но это не правильно!
Почему мы загрязнаем этим нашу окружающую среду. Если мы не будем сохранять чистоту нашей с вами окружающей среды что же случится? Таже сложно представить! Не будет чистого воздуха... Да и еда на огородах пропитается дымом, окно не откроешь, жуть!
Мы должны сохранить окружающую среду такую как сейчас, ведь дальше будет хуже.
Это все на что хватило моей фантазии
Решение во вложении..!
ответ: Амплитуда равна 0,16 м.