М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Все виды денежных доходов, а также стоимость натуральных поступлений, полученных от личного хозяйства и использованных на личное

👇
Ответ:
mila17111
mila17111
07.07.2021

Путешественник  спустился вниз по течению за 2 сут. на плоту,а обратно вернулся теплоходом за 2 часа.Найдите собственную скорость теплохода, если скорость течения реки равна 2 км/ч.

 

2сут.=48час.

48*2=96(км) - расстояние пропыл плот по течению (скорость плота= скорости течения реки)

 

х км/ч - собственная скорость теплохода

Назад теплоход плыл против течения

V прот.теч.=Vcобств. - Vтеч.

х км/ч - собственная скорость теплохода

(х-2) - скорость теплохода против течения

96/(х-2)=2

96=2х-4

2х=100

х=50(км/ч) - собственная скорость теплохода.

 

4,4(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ValeriyaGerner
ValeriyaGerner
07.07.2021

Пионербол — игровой вид спорта с мячом, схожий по правилам с волейболом. Зародилась в СССР в 30-х годах 20-го века. Название игры происходит от того, что эта игра с мячом и в неё играли.Пионербол – одна из любимейших игр детства. Можно сказать, что она является облегченной версией волейбола, так как поведение игроков на площадке, да и правила самой игры во многом схожи с волейбольными. Научиться играть в пионербол совсем не сложно. В него играют, начиная с самого раннего возраста. Однако это не делает ее менее зрелищной и увлекательной.Существует несколько вариантов игры. Играть в пионербол интересно в каждом случае. При игре в пионербол с двумя мячами, каждой команде дают по мячу. По свистку начинается игра. Команды пытаются перебросить мяч на сторону соперника. Засчитывается проигрышное очко той команде, в чьем владении находится сразу оба мяча. Важным нюансом такого правила является то, что мяч считается во владении команды, если ее коснулся игрок или же он ударился о землю. В случае если мячи ударяются друг с другом в воздухе, партия начинается заново. 

Само собой, правила пионербола официально нигде не зафиксированы. Играть в пионербол можно, придумывая свои правила. Именно поэтому в каждом дворе в него играют по разному. 

4,4(87 оценок)
Ответ:

Объяснение:

В перелік особливо небезпечних інфекцій входять ті захворювання, які відрізняються особливою епідемічної небезпекою, тобто здатні масово поширюватися серед населення. Також вони характеризуються тяжким перебігом, високим ризиком летальності і можуть становити основу біологічної зброї масового ураження.

У світовій медицині немає єдиних стандартів щодо того, які інфекції слід зараховувати до особливо небезпечних. Переліки таких інфекцій різні в різних регіонах, можуть доповнюватися новими захворюваннями і, навпаки, виключати деякі інфекції.

Згідно Наказу МОЗ України від 19.07.95 №113 «Про затвердження Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб» до Переліку Особливо небезпечних інфекційних хвороб належить 38 інфекцій, в даний час найбільш розповсюдженими є :

сибірська виразка;

холера ;

чума;

туляремія;

жовта лихоманка (а також подібні з нею лихоманки Ебола і Марбург).

Сибірська виразка

Зоонозна інфекція, тобто передається людині від тварин. Збудником хвороби є спороутворююча бацила, яка зберігається в грунті десятиліттями. Джерело інфекції - хворі домашні тварини (велика і дрібна рогата худоба, свині та ін). Зараження може відбутися одним з наступних шляхів:

контактний;

повітряно-пиловий;

аліментарний;

трансмісивний.

У хвороби короткий інкубаційний період (до 3 днів). Залежно від клінічної картини сибірської виразки розрізняють 3 виду:

шкірна;

шлунково-кишкова;

легенева.

Холера

Гостре бактеріальне захворювання, що відноситься до групи кишкових інфекцій. Збудник цієї інфекції - холерний вібріон, добре зберігається при низьких температурах і у водному середовищі. Джерелами інфекції є хвора людина (в тому числі на стадії одужання) і вібріононосій. Зараження відбувається фекально-оральним шляхом.

Інкубаційний період хвороби - до 5 днів. Особливо небезпечна холера, що протікає в стертою або атиповою формах.

Чума

Гостра інфекційна хвороба, що характеризується вкрай високою здатністю заражати і дуже високою йязицірністю летального результату. Збудником є чумна паличка, яка передається хворими людьми, гризунами і комахами (блохи та ін). Чумна паличка дуже стійка, витримує низькі температури. Шляхи передачі різні:

трансмісивний;

повітряно-крапельний.

Розрізняють кілька форм чуми, найбільш поширені з яких - легенева і бубонна. Інкубаційний період може становити до 6 днів.

Туляремія

Природно-вогнищева інфекція, яка відноситься до особливо небезпечних, порівняно недавно стала відомою людству. Збудником є анаеробна туляремійна паличка. Резервуари інфекції - гризуни, деякі ссавці (зайці, вівці та ін), птиці. При цьому хворі люди не є заразними. Виділяють такі шляхи зараження:

трансмісивний;

респіраторний;

контактний;

аліментарний.

Інкубаційний період в середньому становить 3 - 7 днів. Розрізняють кілька форм туляремії:

кишкова;

бубонна;

генералізована;

виразково-бубонна та ін.

Жовта лихоманка

Особливо небезпечна вірусна інфекція, схожа з малярією. Збудником є арбовирус, що передається через укуси комарів. Лихоманки Ебола і Марбург викликаються филовірусами, носіями яких є африканські зелені мавпи і певні види кажанів. Зараження відбувається наступними шляхами:

повітряно-крапельний;

контактний.

4,5(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ