М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Письменное свидетельство банка о вкладе денежных средств, удостоверяющее право вкладчика на получение по истечении установленного

👇
Ответ:
патимат51
патимат51
29.04.2022

Якщо це тобы до то ось цитатна характеристика Сави і Михайла 

Сава: 

Він був високий ростом, вищий від свого брата, але ніжно збудований, як мати. З лиця подобав також на неї і був би гарний, коли б не його безустанно заблуканий погляд, що мав у собі щось зимного30[30] й несупокійного. З його ніжного, майже дитинячого обличчя вражав його погляд прикро і відтручував від себе. Очей сих не наслідив він ані від тата, ані від мами. Коли очі Івоніки були дзеркалом самої доброти серця й чесноти, погляд у Марійки м'який, звичайно глибокий і зажурений, в усміху несказанно лагідний і гарний, то його очі, великі й сиві, не мали нічого спільного з його дитинячо-молодим обличчям. 

Але він - то вже інша галузь. Росте й горнеться кудись... та не до доброго й не до нас. Він роботи боїться, йому танець у голові. Зо стрільбою ходив би день і ніч по полі й по лісі, а про хату думає лише тоді, коли мамалиґа на кружок вивернеться. Йому однаково, чи товар поєний, чи ні,- коби йому спрага не допікала. Йому однаково, яка погода надворі, чи се землі і збіжжю по добру, чи се бджолу не вбиває,- коби він у своїх збитках мав гаразд, коби йому меду доволі, аби потайком із горівкою змішати та бог знає з ким випити! 

Тато його не позволяв йому курити, бо сам не курив, а Григорій усе приносив йому пачку з Гоппляцу, як знав, що в нього вже тютюну не стало, а він хотів курити. В тата пив він горівку лиш 3-4 рази до року - на різдво, на Великдень, на храм і на Новий рік або в м'ясниці,- а тут частували його не раз і не два, а по кілька разів до тижня. А вже найліпша була для нього Рахіра... 

Михайло: 

І не саме великий, але плечистий і сильний, а з лиця мов у якої дівчини, лише що над устами засіявся вус. Дівчата в селі знали добре, який він був, одначе він держався від усіх так далеко, був такий соромливий і замкнений, що ніхто не міг про нього сказати, щоб глядів за одною довше, ніж за другою. 

Такий був Михайло! Просто пішов до бурдея, не ївши, щоб товару подивитися, за всім доглянути; аби на завтра пристарати до орання, аби братися до землі. 

Сава про нього так казав:"Михайло був баба, хоч був сильний, як медвідь, і плечі у нього, як у великана, садив на них мішки, як ніщо; хоч, щоправда, до роботи був здатний, як рідко хто перший-ліпший. Але серце було у нього м'яке, як тісто!..".

4,4(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
syropyatovkoce
syropyatovkoce
29.04.2022
Самостоятельные части речи:
1. Имеют лексическое значение
2. Отвечают на вопрос
3. Являются членами предложения
4. Могут употребляться без служебных частей речи

Служебные части речи:
1. Не имеют лексического значения
2. не отвечают на вопрос
3. Не являются членами предложения
4. Употребляются только с самостоятельными частями речи

Предлоги соединяют грамматически связанные слова в словосочетания и предложения.

Союзы соединяют независимые друг от друга слова (однородные члены) и части сложного предложения.

Частицы выражают различные оттенки значения в предложении или отношение говорящего к сообщаемому. Так же участвуют в образовании форм слов ( формы повелительного и условного наклонения у глаголов, степени сравнения у прилагательных и наречий)
4,5(37 оценок)
Ответ:
Sasha476
Sasha476
29.04.2022
Деятельность церкови, как и школы, направлена на воспитание и развитие личности. Процесс социализации ребенка начинается в семье. В школе ребенок продолжает не только познавать мир, но и самого себя. Он учится применять усвоенные им нормы нравственности на практике, получает новые знания, учится решать конфликты. Задача школы дать не только эмпирические знания, но и помочь детям реализовать себя в жизни, стать настоящим человеком.
Также и церковь посредством религиозных книг дает знание о мире, о взаимодействии человека и мира, предстваление о месте человека в этом мире. И действительно, и школа и церковь выполняют одинаковую задачу.
Однако религиозные учения дают общирные знания о нравственном поведении человека, о нормах морали. Церковь учит человека общаться, описывает ему некий нравственный идеал, к которму дожны стремится все люди. Делается это посредством заповедей Христа, житий святых, всемозмодных притч. Все это учит человека быть человекам.
И школа и церковь стремятся к вопситанию высокодуховных нравственных личностей, которые будут служить на благо общества.
4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ