М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
НяnKет
НяnKет
04.10.2022 05:25 •  Другие предметы

Сеть _ является классической полнопротокольной сетью, разработанной Международной организацией по стандартизации (ISO).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lozovskaya2004
lozovskaya2004
04.10.2022

Football is very spectacular kind of sports. There are a lot football teams, football events, fan clubs in almost every country of the world. Some football players are world-famous, they make excellent careers and take part in each championship. Football matches attract a lot of spectators, who come to support their favourites.

 

Футбол это очень зрелищный вид спорта. Существует множество футбольных команд, футбольных мероприятий, клубов болельщиков почти в каждой стране мира. Некоторые игроки имеют мировую известность; они делают великолепную карьеру и принимают участие в каждом чемпионате. Футбольные матчи привлекают массу зрителей, которые приходят поддержать своих любимцев.

4,5(17 оценок)
Ответ:
gordeevnikita11
gordeevnikita11
04.10.2022

Можна виділити цілий ряд причин, які пояснюють культурне піднесення в Україні у XVI-XVIII ст.

Передусім треба підкреслити, що тоді ще були живі традиції Київської Русі. Найкраще вони збереглися у західноукраїнських землях, менш потерпілих від монголо-татарського нашестя. Крім того, у великому князівстві Литовському культурна спадщина Київської Русі була сприйнята на державному рівні.

У XVI ст. триває стабілізація і пожвавлення економічного життя, зростання міст. Нараховувалося до 20 великих українських міст з населенням понад 10-15 тис. жителів. У Львові, Києві кількість ремісничих спеціальностей досягала 300. Розвитку товарно-грошових відносин сприяло магдебурзьке право (правова система, яка закріплювала самоврядування городян). На Волині і в Галичині все ширше практикувалося будівництво світських споруд не з дерева, а з каменю і цегли, у XV ст. у Львові було побудовано водопровід.

4,5(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ