М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

_ – процесс формирования множества определенных взаимосвязанных целей для достижения конкретного общего результата бизнеса (организации)

👇
Ответ:
AlCapone025
AlCapone025
23.02.2023
Правильные вопросы выделены по тесту
тест уже прошел свою проверку
4,4(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Мария05m
Мария05m
23.02.2023

ответ:Пожежа – це несанкціоноване, некероване горіння матеріалів, речовин і газо-повітряних сумішей, які розносять на кілометри і приносить матеріальні збитки, а також загибель. При пожежі швидкість полум’яного горіння становить 10-100 м / с, тиск газів зростає в рази, температура підвищується до тисяч градусів. Для людського організму вогонь небезпечний як побічно (задуха від вдихання диму, крах будівлі внаслідок руйнування фундаменту), так і безпосередньо (ураження від впливу високих температур від вогню).

Види горіння:

Горіння твердих речовин (дерево, гума, текстиль тощо). Коли речовина досягла точки загоряння, то вона розкладається на велику кількість хімічних елементів. Частина з них з’єднується з киснем, також запалюється.

Горіння рідких речовин (соляр, бензин, смола, алкоголь тощо). Вони проходять 3 стадії горіння:

Спалах. Рідина парує, температура якого достатня для спалаху. Щоб суміш загорілася потрібно наявність поруч джерела запалювання, видаливши який, можна запобігти горіння.

Точка займання. Рідина постійно парує з температурним режимом, що дозволяє утворити горючу суміш. Якщо поруч є джерело запалювання полум’я, то пожежа важко буде погасити, навіть видаливши сам джерело запалювання.

Точка спалаху. Пара з горючої рідини настільки високої температури, що вона запалюється, навіть якщо вогню немає поблизу.

Горіння внаслідок дії електроструму.

Горіння газів (водень, ацетилен).

Горіння легких металів (магнію, літію, алюмінію і їх сплавів).

Объяснение:

4,6(48 оценок)
Ответ:
Avry99
Avry99
23.02.2023

1) Російська імперія намагалась централізувати владу та зміцнити свій контроль на території України, що суперечило автономії та самоврядуванню, які були характерні для козацьких військ.

2) Поступове занепадання козацтва, втрата його військового та політичного впливу внаслідок зовнішніх конфліктів, а також зміни соціально-економічних умов.

3) Необхідність уніфікації та модернізації військових сил Російської імперії, що передбачала впровадження єдиного стандарту військової служби та формування регулярної армії.

4) Загальна політика російської влади щодо придушення національних та етнічних рухів, включаючи український національний рух, який мав підтримку серед козаків.

5) Події Пугачовського повстання та інших суспільно-політичних рухів у Російській імперії, що вимагали змін в соціально-політичному ладі та загрожували стабільності імперії.

7) Втрата багатьох традиційних привілеїв та правового статусу козаків внаслідок реформ і розпоряджень царської влади.

4,5(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ