М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Верны ли утверждения? А) Качество стратегии управления запасами характеризуется издержками

👇
Ответ:
vladshumigayoypa3u
vladshumigayoypa3u
04.01.2023
Образований человек сможет получить более высокоплачиваемую работу
Он может занять высокий социальный статус
4,8(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Белоеморе
Белоеморе
04.01.2023

Тільки правильний підхід до природи, розумне використання її багатств, правильне усвідомлення її ролі дає змогу сучасному людству духовно не бідніти і отримувати від неї сили

Природне середовище було, є і буде незмінним партнером людини в їх повсякденному житті. Ми черпаємо із скриньки природи всі наші багатства. Природа, її краса і велич залишаються нашим головним скарбом, нашою святинею, якій непідвладні час, мода…

В. О. Сухомлинський стверджував, що сама по собі природа не розвиває і не виховує. Залишивши дитину наодинці з нею, годі сподіватись, що вона під впливом навколишнього середовища стане розумною, глибоко морально, непримиренною до зла. Однак разом з культурою, людським впливом проявляється сила настільки сильно, що неможливо це не помічати. Тільки активна взаємодія з природою здатна виховувати найкращі людські якості.

Свідоме і бережливе ставлення кожної людини до природи можливе тільки при наявності екологічної культури, широких екологічних знань, які повинні формуватись, починаючи з дитинства. Знання екологічних норм, закономірностей розвитку природи, знайомства з загадковим світом тварин, рослин, з особливостями їх поведінки, проблемами, які виникають в їх житті, дуже часто з вини людини, дадуть можливість кожному відчути особисту відповідальність за майбутнє природи.

4,7(8 оценок)
Ответ:
xrxrxrxrxr
xrxrxrxrxr
04.01.2023

Нещодавно на уроці літератури ми познайомились із твором "Рукавчика" Фрідріха Шиллера. Центральний персонаж балади - лицар Делорж. Цей герой має чимало позитивних якостей: хоробрість, відвага, почуття честі та власної гідності. Він вірно служить дамі свого серця, може виконувати її примхи, проте не хоче виходити за рамки та ставати іграшкою в чужих руках.

   Мені подобається Делорж своєю сміливістю. Кинувши рукавичку, він зробив виклик суспільству. Делорж виступає проти жорстокості та маніпуляцій, через це й імпонує мені. Мені подобається, що герой усвідомлює цінність життя та не хоче його витрачати на чужі примхи.

4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ