«Ерлік — елге мұра, ұрпаққа — үлгі» бабаларымыздың әрбір жүріп өткен жолы — біз үшін үлгі, шежіре, тағдыр — тарих. «Ел ерімен еңселі», «Елім» деп еңіреп туған ерлердің есімі еш уақытта елеусіз қалмайтыны ақиқат. Халық мұндай қаһарман ұлдарын жыр аңызға айналдырып, өшпес ерлігін ауыздарынан тастамай, жан жүрегінде сақтайды. «Жеті атасын білмейтін ер жетесіз, жеті ғасыр тарихын білмейтін ер жетесіз» деп атам қазақ бекер айтпаған ғой. Біз ата тарихын саралап, тарих қойнауын аралап, ұлыларымызды даралаудамыз. Ондағы мақсат — ұлыларды зерттеп, олардың мол мұрасын кейінгі ұрпаққа аманат ету.
Объяснение:
=) нууу не знаю мен балалар ерлиги туралы бырак мнауда келетын шыгар
ответ: 1. Б)
2. Б)
3. Б)
4. Г)
5. В)
6. В)
7. Минуле героя до волі незначне: можливо він був корсаром і поборознив всі моря і океани, торгував людьми і державними таємницями. Повне таємниць також і його справжнє життя. Невідомі витоки його незчисленного багатства. Але одне не викликає сумнівів — це особа виняткова, сильна, наділена глибоким філософським складом розуму. Гобсек здатний помічати дрібні деталі і з унікальною прозорливістю судити про світ, життя і людину.
Проте ці якості Гобсек направляє не в правильне русло. Він робить висновок, що в світі людьми правлять гроші. Гобсек прекрасно знав до чого доводить любов до золота. Він був жадібним і скупим до грошей.
8. комедія М.В.Гоголя "Ревізор" висміює порядки і звичаї провінційної Росії середини ХІХ ст. Серед актуальних проблем, порушених автором, можна виділити наступні:казнокрадство, шахрайство, самоуправство і беззаконня місцевої влади, міщанство, користолюбство, вульгарність, невігластво.
Ці проблеми, висміяні найбільшим майстром іронії і гротеску Гоголем, більше 150 років тому, і до цього дня є актуальними темами сучасного суспільства і їх актуальність тільки зростає.
9. твір-роздум «Вплив грошей, багатства на людину в часи Бальзака та в наш час».
Твір я вклала у фото. Він близький за темою.
Объяснение:
Нижняя точка колеса имеет скорость =0
Центр имеет скорость = 3 м/с и находится от точки соприкосновения с плоскостью на расстоянии радиуса колеса
Верхняя точка колеса находится от точки соприкосновения с плоскостью на расстоянии диаметра колеса (или двух радиусов), и ее скорость равна 3*2=6 м/с.
Можно построить треугольник скоростей, чтобы было понятнее